Najlepšie jazdíte vtedy,keď si udržiavate odstup

ACC so systémom Front Assist

Adaptívny tempomat ACC s prediktívnym tempomatom vám môže pomôcť konštantne udržiavať vami vopred nastavenú maximálnu rýchlosť1 a zachovať minimálny odstup od vpredu idúceho vozidla.2 Prediktívny tempomat rozširuje tieto funkcie o asistenčný systém sledujúci rýchlosť a asistenčný systém jazdy v zákrutách. Tým, že si systém osvojí oficiálne obmedzenia rýchlosti, môže zabrániť prekročeniu rýchlosti.2 Pomocou údajov o ceste prepočíta systém ideálnu rýchlosť pre jazdu v zákrute. Výsledkom je vyšší komfort jazdy a nižšia spotreba paliva.

Obmedzovač rýchlosti podporuje vodiča v tom, aby neprekročil ním vopred nastavenú maximálnu rýchlosť.2

Do maximálnej rýchlosti 250 km/h.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team