Rádio a navigácia

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a dva navigačné systémy, pričom niektoré sú súčasťou sériovej výbavy a niektoré patria k doplnkovej výbave. Od seba sa líšia počtom reproduktorov, typom displeja a možnosťami pre pripojenie externých zdrojov.

Rádio "Composition Colour" ovládate pomocou dotykového displeja s uhlopriečkou 12,7 cm. Okrem toho je vybavené slotom na SD karty, rádiovým príjmom FM/AM, mediálnou zásuvkou AUX-IN pre pripojenie externých zdrojov a CD prehrávačom. O dobrý zvuk na všetkých sedadlách sa stará osem reproduktorov.

Rádio "Composition Media" dodávané na želanie (štandardná výbava pre Highline) disponuje ôsmimi reproduktormi. Okrem všetkých vyššie spomenutých možností pripojenia externých zdrojov ponúka CD/MP3 prehrávač a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Vďaka farebnému dotykovému displeju s uhlopriečkou 20,3 cm sa ovláda mimoriadne komfortne.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" disponuje tiež farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm. Jeho ďalšia výbava je: osem reproduktorov, FM/AM rádiový príjem, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA, dvomi slotmi na SD karty, mediálnou zásuvkou AUX-IN, USB a prípravou pre mobilný telefón Bluetooth.

Ak chcete viac: Navigačný systém "Discover Pro" predstavuje infotainment systém pre náročných. Ponúka displej s uhlopriečkou 20,3 cm, prehľadné zobrazenie mapy v 3D formáte a internú flash pamäť. Hlasové ovládanie reaguje na vyslovenie mesta a ulice a trasu prepočíta podľa pokynov. Okrem toho zvýši aj komfort pri telefonovaní, pretože telefonovanie s hand-free systémom je vďaka rozhrania Bluetooth pohodlnejšie.

 

Tu nájdete súbory na stiahnutie a aktualizácie pre rádiá a navigačné systémy Volkswagen

Zavrieť