Dodajte vozidlu viac sebavedomia. S voliteľnou výbavou R-Line

R-Line

Čisté línie, výrazné tvary a dynamický dizajn - s výbavou R-Line podčiarknete charakteristické črty modelu Tiguan. Nárazníky vo farbe karosérie pôsobia športovo - vpredu s charakteristickými čiernymi lesklými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu v tvare písmena C. Zadný spojler, difúzor, čierne, rozšírené kryty blatníkov so špeciálnou štruktúrou a rozšírené prahy dverí vo farbe karosérie dotvárajú celkový vzhľad. Ďalšie športové detaily sú lesklé dizajnové lišty s logom R-Line na bokoch dverí vpredu a logo R-Line na maske chladiča. 19-palcové disky z ľahkej zliatiny Sebring, šedé v dizajne piatich dvojitých lúčov so zbrúsenými hranami sa postarajú o pôsobivý vzhľad. Voliteľné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny "Suzuka", v tmavom grafitovom prevedení s lešteným povrchom prezentujú výraznú presilu.

Interiér s výbavou R-Line tiež dokazuje svoj charakter - napríklad hliníkovými prahovými lištami s logom R-Line vpredu. Alebo multifunkčným športovým koženým volantom s logom R-Line. Veniec volantu má ergonomický tvar pre dynamickú jazdu a dole je zrezaný.

Rovnako nápadné sú pedále a opierka ľavej nohy z ušľachtilej ocele s protišmykovými prvkami, rohožky s ozdobnými švami vo farbe "Kristallgrau" a dekoračné obklady "Black Lead Grey". Špičkové komfortné sedadlá R-Line vpredu poskytujú nielen optimálnu oporu, ale aj perfektnú športovú eleganciu. Sú čalúnené látkou "Race" v šedej farbe "Magnetitgrau" a na operadle opatrené logom R-Line. Efektné akcenty vytvárajú bočné časti čalúnené mikrovláknom "San Remo" v antracitovej farbe s dekoračným prešívaním v šedej farbe "Kristallgrau". Ideálne sa k tomu hodí čierny strop kabíny. Opierky hlavy, vonkajšie boky sedadiel a prostredné miesto vzadu sú rovnako ako stredová lakťová opierka a výplne dverí čalúnené koženkou. Voliteľná kožená výbava "Vienna" v čiernom prevedení sa dodáva v kombinácii s vyhrievanými komfortnými sedadlami vpredu. Nápadným prvkom sú charakteristické logá R-Line na operadlách sedadiel.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen