Dodajte vozidlu viac sebavedomia. S voliteľnou výbavou R-Line

R-Line

Čisté línie, výrazné tvary a dynamický dizajn - s výbavou R-Line podčiarknete charakteristické črty modelu Tiguan. Nárazníky vo farbe karosérie pôsobia športovo - vpredu s charakteristickými čiernymi lesklými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu v tvare písmena C. Zadný spojler, difúzor, čierne, rozšírené kryty blatníkov so špeciálnou štruktúrou a rozšírené prahy dverí vo farbe karosérie dotvárajú celkový vzhľad. Ďalšie športové detaily sú lesklé dizajnové lišty s logom R-Line na bokoch dverí vpredu a logo R-Line na maske chladiča. 19-palcové disky z ľahkej zliatiny Sebring, šedé v dizajne piatich dvojitých lúčov so zbrúsenými hranami sa postarajú o pôsobivý vzhľad. Voliteľné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny "Suzuka", v tmavom grafitovom prevedení s lešteným povrchom prezentujú výraznú presilu.

Interiér s výbavou R-Line tiež dokazuje svoj charakter - napríklad hliníkovými prahovými lištami s logom R-Line vpredu. Alebo multifunkčným športovým koženým volantom s logom R-Line. Veniec volantu má ergonomický tvar pre dynamickú jazdu a dole je zrezaný.

Rovnako nápadné sú pedále a opierka ľavej nohy z ušľachtilej ocele s protišmykovými prvkami, rohožky s ozdobnými švami vo farbe "Kristallgrau" a dekoračné obklady "Black Lead Grey". Špičkové komfortné sedadlá R-Line vpredu poskytujú nielen optimálnu oporu, ale aj perfektnú športovú eleganciu. Sú čalúnené látkou "Race" v šedej farbe "Magnetitgrau" a na operadle opatrené logom R-Line. Efektné akcenty vytvárajú bočné časti čalúnené mikrovláknom "San Remo" v antracitovej farbe s dekoračným prešívaním v šedej farbe "Kristallgrau". Ideálne sa k tomu hodí čierny strop kabíny. Opierky hlavy, vonkajšie boky sedadiel a prostredné miesto vzadu sú rovnako ako stredová lakťová opierka a výplne dverí čalúnené koženkou. Voliteľná kožená výbava "Vienna" v čiernom prevedení sa dodáva v kombinácii s vyhrievanými komfortnými sedadlami vpredu. Nápadným prvkom sú charakteristické logá R-Line na operadlách sedadiel.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť