Prvý dojem je rozhodujúci: voliteľná výbava R-Line Exteriér

R-Line "exteriér"

Doprajte dynamickému dizajnu modelu Tiguan ešte intenzívnejší výraz prostredníctvom výbavy R-Line exteriér. Počnúc výraznými nárazníkmi vo farbe karosérie, vpredu s charakteristickými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu v tvare písmena C v čiernom lesklom prevedení. Nasledované dynamickým zadným spojlerom, výrazným difúzorom, rozšírenými podbehmi kolies, ako aj prahmi dverí vo farbe karosérie. Ďalšie športové akcenty tvoria lesklé dizajnové lišty s logom R-Line na bokoch dverí vpredu a logo R-Line na maske chladiča. Výrazný športový dizajn dotvárajú 19-palcové disky z ľahkej zliatiny "Sebring", šedé v dizajne piatich dvojitých lúčov so zbrúsenými hranami. Rozhodnúť sa môžete tiež pre absolútnu špičku z ponuky diskov: 20-palcové disky z ľahkej zliatiny "Suzuka", v tmavom grafitovom prevedení s lešteným povrchom prezentujú výraznú presilu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen