Zásah priamo do čierneho: výbava R-Line "Black Style"

R-Line "Black Style"

Uveďte váš Tiguan štýlovo na scénu pomocou voliteľnej výbavy R-Line "Black Style"1: buď sériovými 19-palcovými diskami z ľahkej zliatiny "Sebring" v čiernom prevedení alebo voliteľnými 20-palcovými diskami z ľahkej zliatiny "Suzuka" v čiernom vyhotovení. So zatmavenými bočnými oknami vzadu a zatmaveným zadným oknom, čiernym strešným spojlerom a čiernymi strešnými lištami vyzerá ešte exkluzívnejšie. Ďalšie dizajnové prvky exteriéru v čiernom prevedení ako čierna lišta v maske chladiča s logom R-Line, čierny lakovaný difúzor a tiež čierne lakované lišty na zadnom nárazníku zintenzívňujú výrazný dizajn modelu Tiguan. Celkový vzhľad dotvárajú čierne akcenty ako čierne lišty na dverách a čierne lišty okolo okien ale aj čierne lakované kryty vonkajších spätných zrkadiel. Dizajn vášho modelu Tiguan si bude každý pamätať ešte dlho.

1 Výbava R-Line "Black Style" sa dodáva od výbavy Comfortline

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen