Parkovací asistent "Park Assist"

Jednoduché parkovanie. Stlačením tlačidla

Manévrovať vozidlo na úzke parkovacie miesto sa môže zmeniť na skúšku trpezlivosti. S na želanie dodávaným parkovacím asistentom "Park Assist" musíte ovládať len pedál akcelerátora a brzdový pedál a sledovať okolie, systém v rámci svojich možností prevezme riadenie vozidla. S týmto asistenčným systémom zaparkujete jednoducho a na milimeter presne na priečne aj pozdĺžne parkovacie miesta, a potom opäť vyparkujete. Parkovanie pomocou asistenčného systému môžete kedykoľvek prerušiť a prevziať riadenie vozidla. V rámci možností systému vám integrované parkovacie senzory signalizujú, keď sa priblížujete k prekážke. Systém vám zároveň uľahčuje vyhľadávanie parkovacieho miesta, pretože prostredníctvom ultrazvuku meria jeho veľkosť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen