Parkovací asistent "Park Assist"

Jednoduché parkovanie. Stlačením tlačidla

Manévrovať vozidlo na úzke parkovacie miesto sa môže zmeniť na skúšku trpezlivosti. S na želanie dodávaným parkovacím asistentom "Park Assist" musíte ovládať len pedál akcelerátora a brzdový pedál a sledovať okolie, systém v rámci svojich možností prevezme riadenie vozidla. S týmto asistenčným systémom zaparkujete jednoducho a na milimeter presne na priečne aj pozdĺžne parkovacie miesta, a potom opäť vyparkujete. Parkovanie pomocou asistenčného systému môžete kedykoľvek prerušiť a prevziať riadenie vozidla. V rámci možností systému vám integrované parkovacie senzory signalizujú, keď sa priblížujete k prekážke. Systém vám zároveň uľahčuje vyhľadávanie parkovacieho miesta, pretože prostredníctvom ultrazvuku meria jeho veľkosť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team