O všetkom máte prehľad. A cieľ pred očami

Head-up displej

Ak sa rozhodnite pre nový Tiguan s na želanie dodávaným head-up displejom, bude sa cielený výber relevantných informácií premietať na priehľadný displej priamo vo vašom výhľade. Rýchlosť, dopravné značky, upozornenia asistenčných systémov a pokyny z navigácie sú dobre čitateľné aj pri intenzívnom slnečnom žiarení. Vďaka tomuto inovatívnemu systému nemusí vodič spustiť pohľad z cesty. Head-up displej predstavuje skutočnú výhodu hlavne v neprehľadných dopravných situáciách. A ak tento displej dočasne nepotrebujete, dá sa jednoducho zasunúť do palubnej dosky, s ktorou tvorí jednu rovinu a je chránený pred prachom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen