Aktívny manažment valcov ACT

Aktívny manažment valcov ACT optimalizuje účinnosť motora pomocou toho, že pri nižšom zaťažení motora vypne dva zo štyroch valcov. Systém funguje spoľahlivo pri jazde v rozsahu 1 400 až 4 000 otáčok za minútu a pri rýchlosti 130 km/h - bez ohľadu na zvolený rýchlostný stupeň. Vy pritom jazdíte normálne a prostredníctvom palubného počítača môžete sledovať, v ktorom režime sa práve motor nachádza.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen