Vysoké rozlíšenie. Perfektné informácie

Active Info Display

So systémom Active Info Display (sériová výbava pre Highline) si užijete výhody združeného prístroja s TFT farebným displejom s uhlopriečkou 31,2 cm (12,3").
Nový Active Info Display sa pre model Tiguan dodáva na želanie a umožňuje vám variabilné zobrazenie dôležitých údajov na veľkorysom farebnom displeji. Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov si môžete zobrazené údaje upraviť podľa aktuálnej dopravnej situácie. Okrem klasických prístrojov, ako sú otáčkomer, tachometer a počítadlo najazdených kilometrov máte k dispozícii ďalšie užitočné informácie alebo údaje z navigačného systému. Profily si môžete zvoliť rýchlo a jednoducho pomocou na želanie dodávaného multifunkčného volantu. Všetky zobrazené informácie sú na displeji rozdelené do troch zón: ľavý okrúhly prístroj, centrálne zobrazenie a pravý okrúhly prístroj. Ak je váš Tiguan vybavený pohonom všetkých kolies 4MOTION a navigačným systémom priamo z automobilky Volkswagen, viete si v profile offroad zobraziť uhol natočenia predných kolies a digitálny kompas.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen