Vysoké rozlíšenie. Perfektné informácie

Active Info Display

So systémom Active Info Display (sériová výbava pre Highline) si užijete výhody združeného prístroja s TFT farebným displejom s uhlopriečkou 31,2 cm (12,3").
Nový Active Info Display sa pre model Tiguan dodáva na želanie a umožňuje vám variabilné zobrazenie dôležitých údajov na veľkorysom farebnom displeji. Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov si môžete zobrazené údaje upraviť podľa aktuálnej dopravnej situácie. Okrem klasických prístrojov, ako sú otáčkomer, tachometer a počítadlo najazdených kilometrov máte k dispozícii ďalšie užitočné informácie alebo údaje z navigačného systému. Profily si môžete zvoliť rýchlo a jednoducho pomocou na želanie dodávaného multifunkčného volantu. Všetky zobrazené informácie sú na displeji rozdelené do troch zón: ľavý okrúhly prístroj, centrálne zobrazenie a pravý okrúhly prístroj. Ak je váš Tiguan vybavený pohonom všetkých kolies 4MOTION a navigačným systémom priamo z automobilky Volkswagen, viete si v profile offroad zobraziť uhol natočenia predných kolies a digitálny kompas.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť