Perfektné nastavenie. Bez ohľadu na charakter vozovky

Výber režimu jazdy

Voliteľný výber režimu jazdy vám umožňuje prispôsobiť nastavenie motora, prevodovky, ale tiež reakcie určitých asistenčných systémov podľa charakteru vozovky. Režim "Normal" je štandardným nastavením a zabezpečuje vyvážené jazdné vlastnosti. Režim "Eco" podporuje vodiča v tom, aby jazdil ekologicky a úsporne, režim "Sport" ponúka v spolupráci s voliteľnou adaptívnou reguláciou podvozka tuhšie nastavenie podvozka. Režim "Comfort" zabezpečuje mimoriadne komfortné jazdné vlastnosti. Pri režime "Individual" môžete pracovať s nastaveniami a meniť ich podľa vašich požiadaviek. V prípade, že sa rozhodnete pre motor so systémom 4MOTION, máte prostredníctvom otočného spínača 4MOTION Active Control k dispozícii ďalšie možnosti nastavenia, ktoré vás podľa charakteru vozovky podporujú hlavne v teréne.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen