Jednoduchá jazda. Aj s prívesom

Trailer Assist

Voliteľný asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist" výrazne uľahčuje cúvanie s prívesom, samozrejme v rámci možností daných systémom. Úzka ulička môže cúvanie skomplikovať. Systém "Trailer Assist" vás podporuje aj vtedy, keď sa uličky začnú zužovať. Všetko, čo musíte urobiť vy je: zaradiť spätný chod, aktivovať asistenčný systém a pomocou tlačidla nastaviť smer, ktorým sa má príves pohybovať. To je všetko. Teraz už len uvoľnene pozorujete, ako "Trailer Assist" zavedie príves na vami určené miesto. Systém preberá riadenie vozidla, no vy samozrejme udávate smer. Veľmi jednoducho pomocou spínača pre nastavenie spätných zrkadiel. Počas celého procesu ovládate pedál akcelerátora a bŕzd. Okrem toho kontrolujete okolie vozidla. Do procesu parkovania alebo cúvania môžete zasiahnuť opätovným stlačením asistenčného tlačidla alebo pohybom volantu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen