Traffic Jam Assist

Automaticky vám zabezpečí uvoľnenie. Aj v dopravnej zápche

V spomalenej premávke môže asistent pre jazdu v dopravnej zápche, dodávaný na želanie, sledovať ostatné vozidla a samostatne reagovať tým, že v rámci možností daných systémom udržuje vozidlo v jazdnom pruhu, akceleruje a brzdí. Keď sa doprava zastaví, dokáže vozidlo dokonca zastaviť a po určitom čase ho opäť rozbehne. Umožňuje mu to spolupráca osvedčeného adaptívneho tempomatu ACC, ktorý sa dodáva na želanie a asistenčného systému pre zachovanie jazdného pruhu "Lane Assist". Tento asistenčný systém vás uľahčí jazdu v dopravnej zápche, a vďaka tomu predchádza autonehodám, ktoré sú v takýchto situáciách typické.

   

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen