Keď vám záleží na vašej chrbtici

Sedadlo ergoActive

Voliteľné sedadlo ergoActive nezískalo ocenenie AGR bez dôvodu. Elektrická bedrová opierka nastaviteľná v štyroch smeroch s masážnou funkciou uvoľní vašu chrbticu, keď je výrazne zaťažená. Nastavenie sklonu operadla a výšky sedadla umožňuje okrem toho nastavenie individuálnej polohy sedenia, ktorá je šetrná k vašej chrbtici. No sedadlo ergoActive nespĺňa len najvyššie požiadavky ergonómie, ale môže sa pochváliť aj svojimi exkluzívnymi poťahmi.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen