Do cieľa prídete s dobrou náladou

Rádio a navigácia

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a dva navigačné systémy s prvotriednou výbavou.

Sériovo dodávané rádio "Composition Colour" disponuje citlivým dotykovým farebným displejom s uhlopriečkou 16,5 cm (6,5") a dokáže prehrať hudbu vo formáte MP3 a WMA. Okrem toho je vybavené slotom na SD karty, rádiovým príjmom FM, mediálnou zásuvkou AUX-IN pre pripojenie externých zdrojov. Dobrý zvuk na všetkých sedadlách zabezpečujú štyri reproduktory pri výbave Trendline, od výbavy Comfortline osem reproduktorov. Okrem toho sa na želanie dá vybaviť CD prehrávačom s USB rozhraním aj pre iPod alebo iPhone.

Rádio "Composition Media" dodávané na želanie disponuje ôsmimi reproduktormi. Okrem všetkých vyššie spomenutých možností pripojenia externých zdrojov ponúka rozhranie Bluetooth a USB pre pripojenie mobilných telefónov. Vďaka farebnému dotykovému displeju s uhlopriečkou 20,3 cm (8") sa ovláda mimoriadne komfortne.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" disponuje tiež farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8"). Okrem toho sa môžete tešiť na osem reproduktorov, FM rádiový príjem, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, mediálnou zásuvkou AUX-IN, USB a prípravou pre mobilný telefón s rozhraním Bluetooth.

Ak chcete viac, potom je tu navigačný systém "Discover Pro", ktorý vám ponúka inovatívne ovládanie gestami. Pohybom ruky tak môžete listovať v zozname rádiových staníc alebo zmeniť systémové nastavenia vášho vozidla, napríklad intenzitu osvetlenia palubnej dosky. Okrem toho je vybavený displejom s uhlopriečkou 23,4 cm (9,2 palca) s prehľadným zobrazením mapy v 3D formáte. Disponuje tiež ôsmimi reproduktormi, FM rádiovým príjmom, DVD prehrávačom s prehrávaním hudobných súborov vo formáte MP3, AAC a WMA, dvomi slotmi na SD karty, mediálnou zásuvkou AUX-IN, USB a rozhraním Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

Všetky spomenuté systémy sú vybavené anténnou diverzitou, vďaka ktorej máte k dispozícii dobrý rádiový príjem aj v horších podmienkach.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen