Do cieľa prídete s dobrou náladou

Rádio a navigácia

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a dva navigačné systémy s prvotriednou výbavou.

Sériovo dodávané rádio "Composition Colour" disponuje citlivým dotykovým farebným displejom s uhlopriečkou 16,5 cm (6,5") a dokáže prehrať hudbu vo formáte MP3 a WMA. Okrem toho je vybavené slotom na SD karty, rádiovým príjmom FM, mediálnou zásuvkou AUX-IN pre pripojenie externých zdrojov. Dobrý zvuk na všetkých sedadlách zabezpečujú štyri reproduktory pri výbave Trendline, od výbavy Comfortline osem reproduktorov. Okrem toho sa na želanie dá vybaviť CD prehrávačom s USB rozhraním aj pre iPod alebo iPhone.

Rádio "Composition Media" dodávané na želanie disponuje ôsmimi reproduktormi. Okrem všetkých vyššie spomenutých možností pripojenia externých zdrojov ponúka rozhranie Bluetooth a USB pre pripojenie mobilných telefónov. Vďaka farebnému dotykovému displeju s uhlopriečkou 20,3 cm (8") sa ovláda mimoriadne komfortne.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" disponuje tiež farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8"). Okrem toho sa môžete tešiť na osem reproduktorov, FM rádiový príjem, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, mediálnou zásuvkou AUX-IN, USB a prípravou pre mobilný telefón s rozhraním Bluetooth.

Ak chcete viac, potom je tu navigačný systém "Discover Pro", ktorý vám ponúka inovatívne ovládanie gestami. Pohybom ruky tak môžete listovať v zozname rádiových staníc alebo zmeniť systémové nastavenia vášho vozidla, napríklad intenzitu osvetlenia palubnej dosky. Okrem toho je vybavený displejom s uhlopriečkou 23,4 cm (9,2 palca) s prehľadným zobrazením mapy v 3D formáte. Disponuje tiež ôsmimi reproduktormi, FM rádiovým príjmom, DVD prehrávačom s prehrávaním hudobných súborov vo formáte MP3, AAC a WMA, dvomi slotmi na SD karty, mediálnou zásuvkou AUX-IN, USB a rozhraním Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

Všetky spomenuté systémy sú vybavené anténnou diverzitou, vďaka ktorej máte k dispozícii dobrý rádiový príjem aj v horších podmienkach.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť