Objavujte každý deň niečo nové. A tiež každú noc

Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno

Tiguan Allspace vám má čo ponúknuť aj v interiéri, a nielen vďaka voliteľnému veľkorysému panoramatickému výklopnému a posuvnému strešnému oknu. Žiaru hviezd ohraničí v noci tlmené svetlo v strope integrované z ľavej a pravej strany. Už pri otvorení dverí vás privíta príjemné svetlo v oblasti nôh a v okolí strešného okna - hneď ako naštartujete motor, rozsvieti sa na palubnej doske pôsobivé svetlo. Intenzitu ambientného osvetlenia môžete regulovať pohodlne prostredníctvom centrálneho displeja.

   

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen