Ešte účinnejšie

Motory

Benzínové motory v modeli Tiguan Allspace pracujú s technológiou TSI a vďaka kombinácii priameho vstrekovania paliva s inteligentnou technikou prepĺňania sú mimoriadne účinné. Aj naftové motory TDI s technológiou Common rail presvedčia úspornosťou a vysokou hnacou silou. Vďaka stlačeniu vzduchu potrebného pre spaľovanie pomocou prepĺňaného turbodúchadla, dosahuje nielen vyšší výkon, ale šetrí aj energiu. Pri modeli Tiguan Allspace Highline sa môžete rozhodnúť napríklad pre silný agregát TDI s pôsobivým výkonom 176 kW (240 k). V kombinácii so stálym pohonom všetkých kolies 4MOTION sa tento motor postará o optimálnu trakciu na rôznych povrchoch cesty. Vďaka systémom BlueMotion Technology šetríte palivo bez obmedzenia dynamiky. Okrem toho tu patrí rekuperácia brzdnej energie a systém štart-stop.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen