Lepší výhľad na cestu bez oslňovania ostatných

Dynamic Light Assist

Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist"* s adaptívnym osvetlením cesty vám umožňuje jazdiť s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami bez toho, aby ste pritom oslňovali vodičov v protismere a chodcov. Od rýchlosti 60 km/h a v úplnej tme sa systém aktivuje sám. Kamera integrovaná vo vnútornom spätnom zrkadle registruje ostatných účastníkov premávky a okolité osvetlenie a informácie posiela systému. "Dynamic Light Assist" sa stará o to, aby boli diaľkové svetlá v rámci možností daných systémom čiastočne zaclonené. Takže vodičov v protismere neoslňujete, ale zvyšná časť cesty je optimálne osvetlená.

*Dynamic Light Assist je súčasťou sériovej výbavy pre Tiguan Allspace Highline.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen