Vašu pozornosť upúta výrazná charizma

Dizajn exteriéru

Jedinečný vzhľad, všestranná výbava a pôsobivý dizajn svetiel - nový Tiguan Allspace vám má čo ponúknuť. S výraznými zadnými svetlami vyzerajú skvele aj jeho zadné partie. Denné LED svietenie je pritom štandardom pre každú výbavu. Tiguan Allspace Highline je vybavený zadnými LED svetlami a LED svetlometmi v sériovej výbave. Výhodou LED svetiel nie je len ich atraktívny dizajn. Svetelné diódy majú výrazne nižšiu spotrebu energie ako obvyklé žiarovky a tiež majú dlhšiu životnosť.

Ak by vám bolo vo vozidle kvôli veľkému množstvu batožiny tesno, môžete využiť praktické strešné lišty, ktoré vám ponúkajú ďalšiu možnosť prepravy batožiny a vecí. Môžete tu upevniť strešný box, nosiče na bicykle alebo nosiče na lyže a snowboardy (voliteľná výbava ako originálne príslušenstvo). Strešné lišty v striebornom eloxovanom prevedení sa dodávajú od výbavy Comfortline.

Pôsobivý vzhľad modelu Tiguan Allspace dotvárajú ďalšie dizajnové akcenty v chrómovom vyhotovení. Zvlášť nápadné sú lichobežníkové koncovky v zadných partiách vozidla.

Kamkoľvek vás povedú vaše plány, s novým modelom Tiguan Allspace zaujmete dizajnom a vďaka modernej technike bude vždy medzi prvými.

Fotografia prezentuje voliteľnú výbavu R-line.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť