Vašu pozornosť upúta výrazná charizma

Dizajn exteriéru

Jedinečný vzhľad, všestranná výbava a pôsobivý dizajn svetiel - nový Tiguan Allspace vám má čo ponúknuť. S výraznými zadnými svetlami vyzerajú skvele aj jeho zadné partie. Denné LED svietenie je pritom štandardom pre každú výbavu. Tiguan Allspace Highline je vybavený zadnými LED svetlami a LED svetlometmi v sériovej výbave. Výhodou LED svetiel nie je len ich atraktívny dizajn. Svetelné diódy majú výrazne nižšiu spotrebu energie ako obvyklé žiarovky a tiež majú dlhšiu životnosť.

Ak by vám bolo vo vozidle kvôli veľkému množstvu batožiny tesno, môžete využiť praktické strešné lišty, ktoré vám ponúkajú ďalšiu možnosť prepravy batožiny a vecí. Môžete tu upevniť strešný box, nosiče na bicykle alebo nosiče na lyže a snowboardy (voliteľná výbava ako originálne príslušenstvo). Strešné lišty v striebornom eloxovanom prevedení sa dodávajú od výbavy Comfortline.

Pôsobivý vzhľad modelu Tiguan Allspace dotvárajú ďalšie dizajnové akcenty v chrómovom vyhotovení. Zvlášť nápadné sú lichobežníkové koncovky v zadných partiách vozidla.

Kamkoľvek vás povedú vaše plány, s novým modelom Tiguan Allspace zaujmete dizajnom a vďaka modernej technike bude vždy medzi prvými.

Fotografia prezentuje voliteľnú výbavu R-line.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen