Otvára dvere batožinového priestoru

Batožinový priestor s funkciou "Easy Open" a elektrickým zatváraním

Ako často ste už stáli s plnými taškami pred batožinovým priestorom vášho vozidla a nemali ste ani jednu ruku voľnú na to, aby ste odomkli? Praktická funkcia "Easy Open", ktorá sa dodáva na želanie, vám umožní otvoriť dvere batožinového priestoru bez toho, aby ste museli tašku položiť na zem. Ak nosíte kľúč pri sebe, stačí malý pohyb nohou pod zadným nárazníkom a dvere batožinového priestoru sa odomknú. Sedemmiestny variant vozidla ponúka objem batožinového priestoru 1 775 litrov1. Mimoriadne praktický je mechanizmus pre sklopenie operadiel zadných sedadiel, pomocou ktorého môžete jednoduchým spôsobom sklopiť vonkajšie operadlá zadných sedadiel v druhom a treťom rade, a vytvoriť tak priestor pre dlhšie predmety, ktoré pritom nemusíte zložiť z rúk. Dvere batožinového priestoru môžete aj veľmi jednoducho zatvoriť. Stačí stlačiť tlačidlo na vnútornej strane dverí. Pritom sa zatvoria až vtedy, keď sa od neho spolu s kľúčom vzdialite alebo po uplynutí 20 sekúnd. Komfort sa tak začína už pred odjazdom.2

 

1 Môže sa meniť podľa výbavy a kombinácie motora a prevodovky.
2 Svoj náklad v batožinovom priestore vždy dobre zabezpečte.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen