Vysoké rozlíšenie. Perfektné informácie

Active Info Display

Starý dobrý tachometer budete v modeli Tiguan Allspace hľadať márne. Namiesto toho nájdete na jeho mieste moderný, digitálny displej s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 31,2 cm (12,3 palca) - Active Info Display. Okrem klasických prístrojov ako tachometer, otáčkomer a počítadlo kilometrov vám ponúka mnoho užitočných informácií, ktoré si môžete usporiadať podľa vašich želaní alebo ich umiestniť do svojho zorného poľa. Napríklad pri aktívnej navigácii sa rýchlomer a otáčkomer zmenšia a posunú viac do strán, aby bolo viac miesta pre mapu navigácie. Funkcie asistenčných systémov sa do plochy tachometra dajú integrovať ako grafické symboly. Digitálny prístrojový panel Active Info Display spolupracuje perfektne aj s inými systémami vo vozidle. Na displeji môže zobraziť telefónne kontakty alebo obaly hudobných CD nosičov, ktoré sa zobrazujú na displeji infotainment systému v stredovej konzole.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen