Prispôsobí sa vášmu štýlu jazdy

4MOTION Active Control

Ak sa rozhodnete pre motor s na želanie dodávaným pohonom všetkých kolies 4MOTION užijete si jazdu vo vašom novom modeli Tiguan Allspace v akomkoľvek počasí a na všetkých povrchoch vozovky. Aby sa všetky asistenčné systémy ešte lepšie prispôsobili aktuálnym podmienkam, existuje systém 4MOTION Active Control, s ktorým si pomocou otočného tlačidla môžete vybrať zo štyroch režimov "Snow", "Offroad", "Offroad Individual" a "Onroad". Systém spolupracuje s asistentom pre jazdu z kopca, asistentom rozbehu pri stúpaní, elektronickou kontrolou stabilizácie (ESC) a elektronickou uzávierkou diferenciálu. V závislosti od zvoleného režimu sa zmenia jazdné vlastnosti vozidla, ako sú reakcie pedálu akcelerátora, radenie, brzdenie motorom, radenie trakcie pri nízkej rýchlosti vozidla a spôsob uzatvárania diferenciálu. Výsledkom je bezstarostná jazda dokonca aj na snehu alebo v teréne.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen