Zatvoriť menu
Zatvoriť

We Connect Go1
For everyone

 

Váš osobný asistent vo vozidle

Vďaka aplikácii "We Connect Go" (iOS / Android) sa váš smartphone pripojí pomocou rozhrania Bluetooth cez DataPlug k vášmu vozidlu a z vášho Volkswagenu sa stane vozidlo pripojené na internet. Pre nové vozidlá je to vec sériovej výbavy, pre mnohé modely od roku 2008 je možné tieto funkcie doplniť dodatočne. Ukážeme vám, aké výhody vám ponúka možnosť, mať všetky dôležité informácie o vašom vozidle vždy k dispozícii.

Start Video

Nastúpiť a naštartovať s aplikáciou We Connect Go

Môj Volkswagen

Všetky dôležité informácie o vašom vozidle Volkswagen

V bode "Môj Volkswagen" v aplikácii "We Connect Go" nájdete najdôležitejšie informácie o vozidle, napr. stav najazdených kilometrov a stav paliva v nádrži, vaše číslo karosérie alebo servisné intervaly.

V bode "Moje pneumatiky" môžete jednoducho zadať výrobcu, typ pneumatík, kilometrový výkon pneumatík a dátum výroby. A ak chcete, ľahko si objednáte termín na výmenu pneumatík u vášho servisného partnera Volkswagen.

Kniha jázd a monitorovanie nádrže

Evidencia jázd a nákladov na palivo

V elektronickej knihe jázd je možné zaznamenať a zobraziť všetky dôležité informácie: začiatok, cieľ, dátum, čas, trvanie, trasu - dokonca aj náklady na palivo na jazdu. Definujte jednotlivé trasy ako súkromné, služobné alebo ako cestu do práce. V prípade potreby vyexportujte všetko pomocou aplikácie vo formáte PDF.

Monitorovanie nádrže ukazuje, kedy, kde a za akú cenu ste tankovali a aké vysoké sú vaše mesačné výdavky. Po naštartovaní vozidla odošle DataPlug informácie o stave paliva v nádrži do aplikácie. Ak aplikácia zaregistruje tankovanie, pripomenie vám, že si môžete zaznamenať výdavky za tankovanie paliva.

Analýza štýlu jazdy a štatistika jázd

Optimalizujte svoj štýl jazdy

Zlepšite si štýl jazdy pomocou praktických tipov z aplikácie. Analýza štýlu jazdy vám pomáha jazdiť efektívnejšie a šetriť palivo. Za týmto účelom sa zaznamenáva zrýchlenie, rýchlosť, otáčky motora, brzdenie a teplota chladiacej kvapaliny. Informácie sú názorne zobrazené vo forme grafiky.

Štatistika jázd vyhodnocuje vaše údaje o jazde a ukáže vám podrobné štatistické vyhodnotenie všetkých dôležitých informácií, ako sú najazdené kilometre a čas jazdy, natankované litre a náklady na palivo, jazdy cez deň a v noci, ako aj efektívny štýl jazdy a počet víťazných výziev. Vďaka tomu okamžite uvidíte, ako váš štýl jazdy ovplyvňuje spotrebu.

Servis a termíny

Rýchle a jednoduché dohodnutie servisného termínu

Od tejto chvíle môžete prostredníctvom aplikácie kedykoľvek kontaktovať vášho preferovaného servisného partnera Volkswagen a požiadať o servisný termín alebo sa priamo dohodnúť. Dokonca s telefonickým kontaktom priamo do servisu a trasou v navigácii. Aplikácia "We Connect Go" zaznamená tiež výstražné upozornenia vozidla a po vašom potvrdení si vyžiada termín servisnej prehliadky. Všetky dôležité údaje o vozidle potom sprostredkuje vášmu servisnému partnerovi. Vďaka tomu hneď vie, čo sa deje a koľko času si na to musí naplánovať. Služba, ktorá jednoducho premýšľa.

Nehoda & pomoc

V prípade núdze rýchlo volá pomoc

V prípade technickej poruchy alebo dokonca havárie vám aplikácia umožní doma aj v zahraničí nadviazať priamy kontakt s domácou 24 hodinovou poruchou službou alebo so zákazníckou linkou spoločnosti Volkswagen. Prostredníctvom aplikácie môžete odoslať údaje o vozidle a aktuálnu polohu a vyžiadať dôležité tipy, ako sa v prípade núdze správať. Vďaka tomu vám bude poskytnutá rýchla pomoc.

Pod bodom "Porucha & pomoc" sa vám okrem iného zobrazia aj kontrolky vášho vozidla. Doplňujúce vysvetlenia vám pomôžu si zachovať prehľad a poskytnú vám tipy, ako postupovať pri rozsvietenej kontrolke.

Parkovisko

Nehľadajte vozidlo, nájdite ho

Aplikácia "We Connect Go" vie, kde je vaše vozidlo zaparkované - pretože si automaticky pamätá vašu poslednú parkovaciu polohu. Pomocou aplikácie sa môžete nechať navigovať k svojmu vozidlu - alebo súradnice GPS zdieľať napríklad s vašimi priateľmi. A aby ste si nemuseli robiť starosti s vypršanou platnosťou parkovacích lístkov, aplikácia si pamätá aj dobu parkovania.

Výzvy

Prijmite nové výzvy

Zbierajte body a trofeje, napríklad efektívnym štýlom jazdy, návštevou vašej predajne automobilov alebo pravidelným používaním aplikácie. Po dosiahnutí určitého počtu bodov postúpite na ďalšiu úroveň a môžete sa zúčastniť nových výziev. Stručne povedané: táto funkcia vám ponúka zábavu bez konca.

Už máte DataPlug? Tak si nainštalujte aplikáciu We Connect Go.

Stiahnuť aplikáciu a pripojiť sa

S We Connect Go vám vaše vozidlo posiela informácie cez smartfón pripojený pomocou rozhrania Bluetooth. DataPlug jednoducho zapojte do diagnostického rozhrania vášho vozidla a bezplatne si stiahnite aplikáciu "We Connect Go" do vášho smartfónu.

Stiahnuť na App Store

Stiahnuť na Google Play

Zatiaľ nemáte DataPlug? Tak prepojte váš Volkswagen s aplikáciou We Connect Go.

We Connect Go - inštalácia v troch krokoch

  1. Overte si, či je váš Volkswagen kompatibilný s aplikáciou We Connect Go.

  2. Stiahnite si aplikáciu "We Connect Go" pre Android alebo iOS.

  3. Nainštalujte si DataPlug od vášho predajcu Volkswagen a postupujte podľa krokov pre aktiváciu v aplikácii.

Overiť kompatibilitu

Stiahnuť aplikáciu

Nájsť predajcu

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen