Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Zábava.
Zábava v plnom prúde.

Zábava.
Zábava v plnom prúde.

Nudíte sa na ceste na dovolenku? Využite prístup k obľúbeným službám streamovania, internetového rádia a infotainmentu. Vaše deti budú môcť súčasne surfovať až na ôsmich koncových zariadeniach vďaka WLAN hotspotu - zaručene bude bežať vždy len ich obľúbený program. Neznie to dobre?

Streamovanie médií

   

Streamovacie služby Apple Music a Tidal môžete mať priamo a jednoducho k dispozícii prostredníctvom systéme vášho Volkswagenu*. Stačí sa prihlásiť s vašimi aktuálnymi prístupovými údajmi a budete si môcť vychutnať tú najlepšiu zábavu počas jazdy.

* Na využitie služby je potrebný dodatočný objem dát. Môžete ho získať za odplatu priamo vo vozidle od externého partnerského mobilného operátora Cubic Telecom alebo prostredníctvom vlastného dátového spojenia zákazníka (tethering cez smartfón).

Internetové rádio

   

Môže sa to stať hitom - využívajte všetky výhody internetového rádia aj vo vašom Volkswagene. So službou "Internetové rádio"* je vyhľadávanie a prehrávanie živých vysielaní a podcastových vsuviek hračkou. 

* Vyžaduje súkromné balíky dát (Cubic Telecom alebo tethering s vhodným smartfónom).

WLAN hotspot

   

Integrovaný WLAN hotspot* zabezpečí vám aj vašim spolujazdcom stabilné internetové spojenie a umožní surfovanie až na ôsmich zariadeniach. Praktickou kúpou balíkov dát prostredníctvom informačného systému budete mať spotrebu dát vždy pod kontrolou.

* Vyžaduje súkromné balíky dát (Cubic Telecom alebo tethering s vhodným smartfónom).

Vždy online s dátovými balíčkami od Cubic Telecom 

 

Zabezpečte si pre svoje vozidlo Volkswagen rýchly internet - jednoducho a prehľadne.

Viac informácií

Ako používať streamovanie a internet priamo vo vašom vozidle Volkswagen.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen