Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Vozidlo v skratke.
Všetko, čo musíte vedieť.

Vozidlo v skratke.
Všetko, čo musíte vedieť.

Ležíte v posteli a v hlave vám víria myšlienky: Je svetlo v aute vypnuté? Sú dvere zamknuté? Na šťastie sa nemusíte nad tým trápiť. Pozrite sa jednoducho do smartfónu. Ten vám prezradí ďalší deň aj to, kde ste zaparkovali. A bude vás informovať o stave vozidla alebo prípadných servisných prehliadkach pred cestou. Len šoférovať musíte ešte sami.

Digitálna palubná dokumentácia

   

Váš Golf vám ponúka mnoho technických funkcií a možností. Z toho dôvodu nie je palubná dokumentácia modelu Golf k dispozícii len ako vytlačená kniha alebo online, ale aj ako vopred nainštalovaná aplikácia priamo v informačnom systéme vášho vozidla. Vďaka digitálnej palubnej dokumentácii si môžete nájsť rýchle, prehľadné a zrozumiteľné odpovede na vaše otázky - dostupné sú interaktívne a jednoducho priamo v informačnom systéme vášho vozidla.

Dvere a svetlá

   

So službou "Dvere a svetlá" sa cez aplikáciu pohodlne uistíte, či sú dvere vášho vozidla Volkswagen zamknuté a či je vypnuté parkovacie svetlo. Rýchly prehľad pre pocit bezpečia.

Údaje o jazde

   

Funkcia "Údaje o jazde" analyzuje váš spôsob jazdy a poskytne vám napríklad informácie o priemernej spotrebe.

Parkovacia poloha

   

Vďaka službe "Parkovacia poloha" vám postačí jednoduché klepnutie na smartfón, ktorý vám ihneď ukáže, kde stojí vaše auto. A v prípade potreby, ako sa k nemu dostanete najrýchlejšie.

Stav vozidla

   

Zovšadiaľ k dispozícii: všetky dôležité údaje o vozidle. Napríklad zostávajúci dojazd, aktuálny stav najazdených kilometrov alebo informácia o tom, kedy budete musieť opäť nabiť batériu.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen