Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Navigácia. Jazdite ešte predvídavejšie.

Navigácia. Jazdite ešte predvídavejšie.

Ste na cestách a máte málo času? Nerobte si starosti s dopravou. Pretože váš Volkswagen vás bude v reálnom čase varovať pred kolónami, nehodami alebo staveniskami. A predvídavo upraví vašu trasu. Na požiadanie vám dokonca zostane dosť času aj na personalizované ponuky a odporúčania na vašej trase. Po príchode do cieľa môžete spustiť proces parkovania už vo vašom aute a zaplatiť bezhotovostne.

Informácie v reálnom čase

   

Vďaka informáciám v reálnom čase* bude vaša navigácia ešte inteligentnejšia: s praktickými informáciami ako online dopravné informácie, výpočet trasy alebo aktualizácia máp budete vždy v obraze. Neustále aktualizované údaje vám poskytnú užitočné informácie a zabezpečia tú najlepšiu trasu do vašich cieľov.

* Dostupné v rámci sieťového pokrytia príslušného mobilného operátora.

Parkoviská

   

Pohodlne a bez stresu si môžete vyhľadať verejné parkoviská a parkovacie domy vo vašej blízkosti. Informačný systém vášho Volkswagenu vás bude informovať o cenách, kapacitách a otváracích dobách - a rýchlo a efektívne vás nanaviguje do požadovaného cieľa.

Čerpacie a nabíjacie stanice

   

Nechajte si zobraziť rýchly prehľad čerpacích a nabíjacích staníc na vašej trase - vrátane aktuálnych informácií o cenách, otváracích dobách a dostupnosti.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen