Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Komfort. Ako stvorené pre vás.

Komfort. Ako stvorené pre vás.

Potrebujete auto, kľúče má však váš partner? Dajte si ich jednoducho poslať prostredníctvom smartfónu. Vďaka personalizácii sa mávnutím rukou aktivujú vaše osobné nastavenia. Cíťte sa ako doma - dokonca aj na ceste do kancelárie: Povedzte jednoducho "Zavez ma do práce" a váš Volkswagen zapne navigáciu. Pretože vám rozumie lepšie ako kedykoľvek predtým. A ak chcete, môže dokonca prevziať za vás balíky. Tomu sa hovorí tímová práca.

Online nezávislé kúrenie

   

Počas studených dní si môžete vykúriť vozidlo kým raňajkujete. Pomocou služby "Online nezávislé kúrenie"* môžete prostredníctvom aplikácie "We Connect" zadefinovať dokonca časy odjazdov, aby ste vždy našli vykúrené a rozmrazené vozidlo.

* Iba v kombinácii s voliteľnou výbavou nezávislého kúrenia.

Mobilný kľúč

   

Zabudnite na hľadanie kľúčov - váš smartfón ako mobilný kľúč obratom ruky otvorí a naštartuje váš Volkswagen. Pošlite ďalšie digitálne kľúče svojím priateľom a členom rodiny a umožnite im nekomplikované používanie vášho vozidla. Prvých päť mobilných kľúčov máte k dispozícii bezplatne, ďalšie si môžete zakúpiť priamo v obchode In-Car Shop vášho systému Infotainment alebo v internetovom obchode We Connect.

* Dostupné len s voliteľným navigačným systémom "Discover Pro"(pre Passat, Arteon a Golf) alebo Discover Media (len Golf) a v spojení s aplikáciou We Connect. Pre Passat a Arteon je spočiatku k dispozícii päť bezplatných a pre Golf po zakúpení funkcie tiež päť mobilných kľúčov. Mobilné kľúče sa môžu aktivovať prvé 4 roky od uzatvorenia zmluvy We Connect. Podmienkou odovzdania mobilného kľúča niekomu inému je kontrola totožnosti odosielateľa kľúča prostredníctvom metódy Volkswagen Ident. Po inštalácii do kompatibilného smartfónu má mobilný kľúč ročnú platnosť viazanú na koncové zariadenie.

Personalizácia

   

Váš Volkswagen vás spozná - a po vytvorení účtu VW a prvom prihlásení vo vozidle úplne automaticky aktivuje v závislosti od výbavy vaše osobné nastavenia rôznych systémov, od sedadiel cez svetlá, klimatizáciu, informačný navigačný systém až po asistenčný systém vodiča. Maximálne pohodlie pri meniacich sa vozidlách a rôznych používateľoch.

Online hlasové ovládanie

   

S online aktualizáciou hlasového ovládania, ktoré je súčasťou doplnkovej výbavy*, získate ešte lepšie hlasové ovládanie. Môžete si vybrať vašu obľúbenú hudbu online, prostredníctvom hlasového ovládania vyhľadať svoje obľúbené stanice internetového rádia a pri navigácii využiť intuitívne zadávanie cieľa. V novom modeli Golf môžete diktovať aj e-maily, alebo si ich nechať predčítať a ovládať vašu In-Car aplikáciu - bez toho, aby ste museli odvrátiť pohľad z cesty.

* (Online) hlasové ovládanie je v súčasnosti dostupné v nasledujúcich jazykoch: nemčina, angličtina (GB a USA), francúzština, španielčina, čeština a taliančina.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen