Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Bezpečnosť. Rýchla pomoc „on demand“.

Bezpečnosť. Rýchla pomoc „on demand“.

Idete do prírody a máte defekt? Nevadí. Namiesto zlostenia si jednoducho aktivujte volanie pri poruche a prídeme vám na pomoc. Aj v prípade, že vaše vozidlo zaregistruje nehodu, budete v dobrých rukách. Vo vážnych prípadoch automaticky zavolá pomoc. Budete čo najlepšie ošetrení a až do príchodu záchranky sa budeme o vás osobne starať. Takto vyzerá bezpečnosť.

Služba núdzového volania

   

S funkciou "Služba núdzového volania" vám bude v núdzovej situácii privolaná pomoc. Pri závažných nehodách, napríklad s aktiváciou airbagu, sa pomoc privolá automaticky. Ak vozidlo Volkswagen zaregistruje nehodu, nadviaže služba spojenie s centrálou pre núdzové volania Volkswagen a prepošle dôležité informácie záchrannej službe. Okrem toho máte možnosť privolať pomoc aj manuálne stlačením tlačidla.

Volanie pri poruche

   

V prípade poruchy sme rýchlo na mieste. Stlačením tlačidla môžete vo vozidle aktivovať volanie v prípade poruchy a odoslať údaje o polohe a vozidle núdzovej službe Volkswagen. Náš zamestnanec vám potom pomôže identifikovať príčinu poruchy alebo k vám v prípade potreby môže odoslať servisné vozidlo v situácii, kedy sa problém nedá okamžite vyriešiť.

Online alarm pri krádeži

   

Pohodlne sa oprite, lebo vaše vozidlo Volkswagen dá na seba pozor. V prípade pokusu o vlámanie dostanete oznámenie na smartfón z aplikácie We Connect alebo na e-mail.

* Iba v kombinácii s voliteľnou výbavou alarmu.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen