Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Zábava non stop. Najlepšia zábava vo vašom ID.

Zábava non stop. Najlepšia zábava vo vašom ID.

Chystáte sa na dovolenku so svojím elektromobilom? S pripojením na internet vo vašom ID. sa na cestách nebudete nudiť. Internetové rádio ponúka takmer nevyčerpateľný výber rozhlasových staníc a podcastov z celého sveta - spoločnosť Volkswagen sa v rámci služby We Connect Plus1 postará o objem dát za vás. Ak radšej surfujete na internete, môžete použiť prístupový bod WLAN*. Cesta tak bude ubiehať ako voda.

* Vyžaduje si súkromné dátové balíky (Cubic Telecom alebo tethering s vlastným smartfónom).

Internetové rádio vo vašom ID.

Vaše ID. vám ponúka rôznorodý rádiový príjem prostredníctvom internetového rádia. Najlepšie na tom je, že v rámci služby We Connect Plus sa spoločnosť Volkswagen postará o objem dát za vás. To znamená, že vy môžete jednoducho počúvať svoje obľúbené stanice z približne 40 000 medzinárodných rozhlasových staníc online alebo streamovať širokú škálu podcastov, ktoré nájdete v našej databáze pomocou prehľadnej funkcie vyhľadávania.

Mobilný prístupový bod WLAN hotspot vo vašom ID.

Tí, ktorí vás sprevádzajú vo vašom ID., sa nemusia zaobísť bez internetu: Integrovaný mobilný prístupový bod WLANumožňuje surfovať až na ôsmich zariadeniach súčasne. Aby ste mali prehľad o nákladoch, môžete si prostredníctvom Cubic Telecom objednať dátové balíky priamo vo svojom elektromobile.

Dátové balíky od Cubic Telecom vo vašom ID.

Získajte rýchly internet vo vašom ID. Prostredníctvom nášho partnerského mobilného operátora Cubic Telecom si môžete zakúpiť ďalší objem dát pre eSIM kartu natrvalo nainštalovanú v elektromobile, aby ste si mohli užiť takmer neobmedzenú zábavu s integrovaným mobilným prístupovým bodom WLAN. Výhoda: Balíky dát možno používať v mnohých európskych krajinách. A: Náklady budete mať pod kontrolou.

Viac informácií 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen