Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. v skratke
Komplexné informácie

ID. v skratke
Komplexné informácie

Po príchode domov si kladiete otázku, či je váš elektromobil dostatočne nabitý na jazdu nasledujúci deň. Našťastie odpoveď na túto otázku nájdete vo svojom smartfóne, pomocou ktorého skontrolujete stav nabitia batérie, dverí a svetiel v ID. Pri poklese teploty v neskorých večerných hodinách vám aplikácia včas pripomenie, aby ste predhriali batériu1. Ďalší deň tak môžete začať bez stresu.

Stav vášho ID.

Prostredníctvom aplikácie2 We Connect ID. môžete vidieť stav nabitia batérie a dojazd svojho elektromobilu. Nie ste si istý, či sú dvere a okná zatvorené alebo je svetlo v ID. vypnuté? Aj toto zistíte pomocou aplikácie z pohodlia svojho gauča. Upokojujúci pocit.

Parkovacia poloha vášho ID.

Zaparkovali ste v novom meste alebo na veľkom parkovisku a zabudli ste, kde presne sa vaše auto nachádza? So službou We Connect sa hľadanie skončilo. Aplikácia We Connect ID. si zapamätá poslednú polohu vášho vozidla a v prípade potreby vás naviguje priamo k nemu. Ušetríte si tak mnoho zbytočného hľadania.

Upozornenie na teplotu pre ID.

Nízke vonkajšie teploty môžu mať vplyv na výkon batérie. Aplikácia We Connect ID. vám pošle odporúčanie na predhriatie1 alebo nabitie batérie, keď sa predpoveď počasia vo vašej lokalite a stav nabitia batérie stanú kritickými. Odporučí vám nastaviť čas odjazdu alebo nabiť vaše vozidlo, aby ste zabránili zníženiu dojazdu v dôsledku chladu.

Nabíjanie s vaším ID.

Aplikácia We Connect ID. premení váš smartfón na diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete pohodlne spúšťať a zastavovať procesy nabíjania. Môžete tiež sledovať zostávajúci čas nabíjania, aktuálny dojazd a stav nabitia svojho elektromobilu, aj keď v ňom nesedíte.

Digitálna palubná dokumentácia vo vašom ID.

Odteraz budete mať jednoduchý prístup k dôležitým informáciám o používaní v digitálnej palubnej dokumentácii systému Infotainment vášho ID. Takto môžete získať rýchle odpovede na otázky týkajúce sa funkcií vášho elektromobilu, online služieb a asistenčných systémov vodiča, keď ich budete potrebovať. Aktivácia služby We Connect nie je potrebná na prvé použitie, ale je nevyhnutnou podmienkou pre následné aktualizácie prostredníctvom systému Infotainment.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen