Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Inteligentná navigácia. S vaším ID. sa do cieľa dostanete uvoľnenejšie

Inteligentná navigácia. S vaším ID. sa do cieľa dostanete uvoľnenejšie

Máte dohodnuté stretnutie a meškáte? S aplikáciou We Connect Plus1 máte situáciu na cestách priamo na obrazovke. ID. vás upozorní na dopravné nehody, predvídavo prispôsobí vašu trasu a pomôže vám vyhľadať nabíjacie stanice a parkovacie miesta. Vďaka elektromobilite sa do cieľa dostanete pokojnejšie.

Informácie v reálnom čase vo vašom ID.

Informácie v takmer reálnom čase* optimalizujú dobu jazdy. Ak sa na ceste vyskytnú dopravné nehody, navigačný systém vášho vozidla ID. získa prístup k online dopravných správach a predvídavo prispôsobí vašu trasu. Ciele navigácie môžete tiež odosielať zo smartfónu priamo do ID. alebo hľadať zvláštne ciele, napríklad reštaurácie, pomocou online vyhľadávania v navigácii. Navigačné mapy sa automaticky aktualizujú aj v elektromobile.

* K dispozícii v rámci pokrytia siete príslušného mobilného operátora.

Vyhľadanie parkovacích miest s ID.

Vaše ID. vám pomôže aj pri vyhľadaní parkovacieho miesta. Zobrazuje verejné parkoviská a parkovacie miesta v okolí vašej aktuálnej polohy vrátane počtu voľných parkovacích miest a zároveň poskytuje informácie o otváracích hodinách a poplatkoch. Šetrí vám čas a nervy.

Zamierte so svojím ID. k nabíjacím staniciam

Jedna z výhod elektromobility: pohodlné nabíjanie doma alebo na cestách. Aby ste mohli jednoducho nájsť verejné nabíjacie stanice pre elektromobily v celej Európe, vaše ID. s We Connect Plus vám v navigácii zobrazí aktuálne a prehľadné možnosti nabíjania pozdĺž vašej trasy, vrátane otváracích hodín a očakávaného stavu dostupnosti.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen