Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Osobný komfort. Pripravený vtedy, keď aj vy

Osobný komfort. Pripravený vtedy, keď aj vy

Musíte ísť do kancelárie a vonku je zima? Je príjemné vedieť, že váš elektromobil čaká plne nabitý a s príjemnou klímou v interiéri pri domácej nabíjacej stanici wallbox alebo pri verejnej nabíjacej stanici. Po nastúpení sa vo vozidle aktivujú vaše osobné nastavenia komfortu. Slovami "Ahoj ID., odvez ma do práce" sa spustí navigácia. Vaše ID. na vašu žiadosť nainštalovalo cez noc najnovší softvér prostredníctvom bezdrôtovej aktualizácie. Tomu sa hovorí tímová práca.

Personalizácia vo vašom ID.

Vaše ID. vás osobne víta1: polohu sedadla, nastavenie zrkadiel, osvetlenie, pocitovú klímu a asistenciu pri jazde si môžete uložiť do svojho profilu vodiča a aktivovať vo svojom ID. keď sa prihlásite prostredníctvom svojho Volkswagen ID. Takto pohodlná môže byť elektromobilita.

Bezdrôtové aktualizácie vášho ID.

Aktualizácie over-the-air udržiavajú váš elektromobil v aktuálnom stave s najnovšími technológiami Volkswagen: prostredníctvom mobilného dátového pripojenia dostane vaše vozidlo nový softvérový balík, po ktorom sa zlepší prevádzka a komfort a bude možné využívať nové funkcie - to všetko bez návštevy servisného partnera.

Plánovanie časov odjazdov

Vďaka správnej príprave je pre vás elektromobilita ešte pohodlnejšia. Prostredníctvom aplikácie We Connect ID. App môžete nastaviť časy odjazdov, kedy má byť elektromobil nabitý a s príjemnou klímou v interiéri vás čakať pri nabíjacej stanici. Individuálne časy odjazdov možno dokonca nastaviť pre rôzne miesta nabíjania a dni v týždni. Takto sa vaše ID. perfektne prispôsobí vaším plánom.

Klimatizácia vo vašom ID.

Prostredníctvom aplikácie We Connect ID. môžete nastaviť klimatizáciu na príjemnú teplotu vo vozidle ešte pred odjazdom - buď spontánne pred odjazdom, alebo automaticky v obvyklom čase odjazdu. V lete tak nastúpite do úžasne vychladeného vozidla. A v zime vás elektromobil privíta vyhriatým interiérom. Zamrznuté okná sú vďaka tomu tiež minulosťou.

Online hlasové ovládanie v ID.

Ak chcete na cestách počúvať rozhlasovú stanicu, vyhľadať nabíjacie stanice pre elektromobily alebo zvoliť inú trasu, stačí to len vysloviť - pretože vaše vozidlo ID vás počúva na slovo. Mnohé funkcie systému infotainment a vozidla môžete ovládať pomocou intuitívneho hlasového ovládania2 bez toho, aby ste odvrátili oči z cesty. A najlepšie na tom je, že si nemusíte pamätať žiadne hlasové príkazy. Stačí priateľské "Ahoj ID." a vaše ID. je pripravené na vaše pokyny.

Infolinka vo vašom ID.

Máte počas jazdy otázky týkajúce sa online služieb alebo používania vozidla? Vo vašom ID. je odpoveď vzdialená len na jedno stlačenie tlačidla. Tlačidlo informačného volania1 vás automaticky spojí s oddelením starostlivosti o zákazníkov spoločnosti Volkswagen, ktoré poskytuje rýchle informácie a pomoc.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen