Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Upgrades
Naprogramované na vašu budúcnosť

 

Prajeme vám všetko dobré do budúcnosti!
Dodatočne.

We Connect je vašou vstupenkou do sveta novej generácie mobilných online služieb v mnohých modeloch vozidiel Volkswagen. Mnohé služby We Connect budete mať na objednávku od začiatku k dispozícii s možnosťou online pripojenia. Po jednorazovej aktivácií a prihlásení sa do vášho Volkswagen ID vám We Connect spríjemniť každodenný život a zabezpečí vám väčšie pohodlie. Nová je pritom aj možnosť aktivácie zvolení nových funkcií vo vašom vozidle Volkswagen až po jeho kúpe. Všetko si môžete dodatočne individualizovať podľa vašich potrieb. A to úplne jednoducho online vo vašom In-Car shope informačného systému. Ako hlavný používateľ We Connect si môžete pozrieť dostupné funkcie Upgrades pre vaše vozidlo.

Váš Volkswagen sa nikdy neprestane učiť: Upgrades pre vozidlá s prípravou na We Connect

Hlasové ovládanie: "Ahoj Volkswagen"


Váš Volkswagen vám rozumie. S oslovením "Ahoj Volkswagen" začnete prirodzený dialóg - týmto spôsobom bude umožnené bezpečné a pohodlné ovládanie zvolených funkcií, ako napr. telefonovania, médií alebo navigácie. Zapnite si hlasové ovládanie vášho informačného systému "Ready 2 Discover"  alebo "Discover Media" a ovládajte mnohé funkcie vášho vozidla svojím hlasom. V závislosti od modelu vozidla a výbavy môžete hlasom ovládať mnohé vybrané funkcie vozidla. A vy sa môžete plne sústrediť len na cestu a ešte viac si užívať jazdu autom.

App ConnectPrineste si svoje aplikácie do auta


Pomocou funkcie App-Connect sa prenesú zvolené aplikácie a obsahy priamo na displej informačného systému vášho vozidla Volkswagen a vy ich budete môcť pohodlne a prehľadne ovládať vo vašom zornom poli. Prístup napr. k hudbe, správam, mapám a audioknihám bude veľmi jednoduchý. Volkswagen ponúka tri rozhrania na pripojenie smartfónov s mnohými možnosťami: Apple CarPlay™, Android Auto™ od spoločnosti Google a MirrorLink®. Používanie Apple CarPlay™ a Android Auto™ od spoločnosti Google je k dispozícii bezkáblovo aj ako funkcia "Upgrades" pre navigačné systémy "Discover Media" a "Ready 2 Discover". Počas jazdy sa dajú spustiť len certifikované aplikácie, aby sa zabránilo rozptyľovaniu. 

Light-Assist: Bez oslňovania. V takmer všetkých situáciách.


Regulácia diaľkových svetiel "Light Assist" vám ukáže jazdy v noci v novom Golfe v úplne novom svetle. Pomocou kamery zabudovanej za čelným sklom vie "Light Assistent" rozpoznať protiidúce a vpredu idúce motorové vozidlá v rámci systémových hraníc a automaticky prepne tlmené a diaľkové svetlá. Nie sú to dobré vyhliadky?

Viacfarebné Ambientné osvetlenie: Pre vnútorný pokoj.


Poskytnite vášmu novému Golfu viac jedinečnosti. Prostredníctvom rozšírenia základného ambientného osvetlenia sa dá interiér osvetliť podľa nálady vďaka individuálnemu výberu farby. S ambientným osvetlením (viacfarebným) budete mať ako vylepšenie Upgrades k dispozícii ďalší balík farieb a tým pádom viac možností na farebné osvetlenie. Či už chladnejšie alebo teplejšie farebné prostredie, v osvetlenej metropole alebo v noci na tmavej vedľajšej ceste: Na každej ceste vyčaríte sebe a svojim spolujazdcom inú, vhodnú atmosféru.

Prehľad funkcií Upgrades pre váš Volkswagen

Tu získate prvý nezáväzný prehľad o tom, ktoré vybrané funkcie Upgrades je možné následne aktivovať vo vozidle podľa vášho výberu. Všeobecne platí, že vozidlo musí mať technické funkcie a hardvérové vybavenie potrebné pre príslušné vylepšenie Upgrades. Ktoré z nich sú špeciálne pre váš Volkswagen zistíte v in-car obchode informačného systému vozidla. Hlavné funkcie, ktoré sú k dispozícii špeciálne pre vaše vozidlo, si môžete pozrieť tu.

Modelové varianty Golf 8 Ostatné vozidlá pripravené pre „We Connect“
Navigácia
Hlasové ovládanie
App-Connect
Ovládanie diaľkových svetiel Light Assist -
Ambientné osvetlenie (viacfarebné) -
Adaptívny tempomat ACC -
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen