Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Celý svet Car-Net vo vašom vozidle Touareg

Celý svet Car-Net vo vašom vozidle Touareg

Pripojený do siete. Touareg.

Internet a digitálne prepojenie sa stali súčasťou nášho každodenného života, tak prečo ich nevyužívať aj vo vozidle? V modeli Touareg sú preto mobilné online služby Car-Net sériovo dostupné po aktivácii, pričom sme ich povýšili na novú úroveň: maximálnu konektivitu.

Komfort

Každý deň bez stresu

S Car-Net budete lepšie a rýchlejšie informovaný. Dorazte do cieľa bez stresu a pohodlne po trase prispôsobenej aktuálnej dopravnej situácii. Počas jazdy si môžete nechať predčítať správy, vďaka internetovému rádiu môžete počúvať vašu obľúbenú stanicu aj mimo vysielacieho pásma a pri hľadaní miesta na parkovanie ušetrite čas, pretože budete v cieli priamo dovedený k voľnému miestu v parkovacom dome alebo na oficiálnom parkovisku. 

Reálny čas

Vždy krok vpred

Profitujte z inteligentného a predvídavého výpočtu trasy a využívajte navigáciu ešte efektívnejšie. Vaša trasa sa už pred začiatkom jazdy aktualizuje v reálnom čase prostredníctvom servera Traffic permanentne sa bude prispôsobovať premávke. Vďaka toho dorazíte do cieľa vždy po optimálnej trase.

Bezpečnosť

Je fajn vedieť, že vo vážnom prípade príde pomoc

Núdzové volanie, ktoré sa po aktivácii airbagu alebo napínača pásu automaticky odošle do centrály núdzových volaní spoločnosti Volkswagen, ukazuje, aké dôležité môže byť inteligentné pripojenie na internet v núdzovom prípade. "Security & Service" zabezpečuje aj vašu nepretržitú bezpečnosť pomocou volania pri poruche a online alarmu pri krádeži.

Zábava

Zoberte si aplikácie do auta

Vďaka App-Connect môžete v Touaregu spojiť váš smartfón s informačným systémom a počas jazdy používať mnohé aplikácie. Volkswagen Media Control umožňuje vašim spolujazdcom zadefinovať program prostredníctvom mobilného zariadenia.  

Guide & Inform Premium

Nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, dostanete vysoko aktuálne dopravné informácie priamo z internetu a ešte omnoho viac. V exkluzívnom balíku "Guide & Inform Premium" pre Touareg vám prinesú nové služby Internetové rádio a Hybridné rádio nekonečnú zábavu do vozidla.  Vďaka online výpočtu trasy, 3D pohľadu na mesto vo vybraných mestách, satelitným mapám a inkrementálnym online aktualizáciám máp bude navigácia ešte inteligentnejšia a prehľadnejšia. Aktuálne správy si môžete nielen zobraziť, ale aj pohodlne nechať predčítať.

Internetové a hybridné rádio

Nekonečná zábava

Je úplne jedno, kde sa nachádzate - vďaka internetovému rádiu sa už nemusíte vzdať svojich obľúbených rádiových staníc a podcastov. A ak by ste pri klasickom rádiovom príjme opustili vysielacie pásmo, vďaka funkcii hybridného rádia budete môcť automaticky a plynulo prepnúť na internetové streamovanie. A vaša obľúbená stanica bude bez prerušenia ďalej vysielať. 

Aby ste mohli využívať služby internetového a hybridného rádia, musíte si pre eSim zakúpiť dátové balíky alebo použiť vlastné dátové spojenie.

Inteligentná navigácia

Príchod bez stresu

Vo vozidle Touareg je vaša navigácia ešte inteligentnejšia a prehľadnejšia. Online výpočet trasy vypočíta pomocou permanentných prognóz už od začiatku optimálnu trasu a pomôže vám doraziť do cieľa bez stresu. Možnosti zobrazenia 3D pohľadu na mesto vo vysokom rozlíšení a fotorealistické satelitné mapy sľubujú nové zážitky z navigácie a výbornú orientáciu. 

Prístupový bod WLAN

Pohodlné spojenie

Najmä na dlhých cestách autom sa už nikto nechce vzdať výhod internetu. Touareg má integrovaný prístupový bod WLAN a umožní vám a vaším spolujazdcom používať internetové spojenie, či už na posielanie mailov, streamovanie filmu alebo zistenie aktuálneho stavu zápasu obľúbeného klubu: Surfujte pohodlne až s 8 koncovým zariadeniami. Aby ste mohli využívať prístupový bod WLAN, musíte si pre eSim zakúpiť dátové balíky alebo použiť vlastné dátové spojenie.

Security & Service

So službou "Security & Service" budete mať na cestách väčší komfort. Balík služieb Car-Net vám poskytne mobilný prístup k dôležitým funkciám vozidla a spojí flexibilitu s transparentnosťou pre ešte väčšie pohodlie. Či ide termín plánovaného servisu, volanie pri poruche, online nezávislé kúrenie alebo online alarm pri krádeži: Vaše osobné služby vám budú pomáhať takmer v každej situácii a zabezpečia vám všetky dôležité informácie týkajúce sa vašej mobility.

Služba núdzového volania

Sme tu pre vás

S funkciou "Služba núdzového volania" vám bude v núdzovej situácii privolaná pomoc. Pri závažných nehodách, napríklad s aktiváciou airbagu, sa pomoc privolá automaticky. Ak vozidlo Volkswagen zaregistruje nehodu, nadviaže služba spojenie s centrálou pre núdzové volania Volkswagen a prepošle dôležité informácie záchrannej službe. Okrem toho máte možnosť privolať pomoc aj manuálne stlačením tlačidla. 

Plánovanie servisného termínu

Naša služba: perfektne prispôsobená vašim požiadavkám

Aby ste si mohli s istotou užiť maximálnu zábavu z jazdy, pomôže vám Volkswagen pri koordinácii vašich servisných termínov. Hneď ako nastane potreba údržby, odošle vaše vozidlo Volkswagen údaje vášmu preferovanému servisnému partnerovi. Následne vás bude kontaktovať váš servis, s ktorým si môžete pohodlne dohodnúť termín. 

Online alarm pri krádeži

Zalarmuje vás, keď sa niečo stane

Pohodlne sa oprite, lebo vaše vozidlo Volkswagen dá na seba pozor. V prípade pokusu o vniknutie do vozidla si môžete z aplikácie We Connect od spoločnosti Volkswagen nechať na svoj smartfón alebo e-mailom odoslať správu a nechať sa informovať o presných okolnostiach danej udalosti.

Online nezávislé kúrenie

Vykúri auto pred jazdou

Pomocou služby "Online nezávislé kúrenie" môžete pohodlne vykúriť interiér svojho vozidla prostredníctvom aplikácie We Connect. Jednoducho naprogramujte čas odjazdu svojej najbližšej jazdy alebo vytvorte praktický týždenný rozvrh - a vaše kúrenie sa vám spoľahlivo prispôsobí.

Upozornenie: Iba v kombinácii s voliteľnou výbavou nezávislého kúrenia. 

Zovšadiaľ prehľad o vašom vozidle Touareg

Stiahnite si aplikáciu We Connect

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu We Connect do vášho smartfónu. V závislosti od vášho operačného systému si vyhľadajte v obchodoch App Store alebo Google Play Store aplikáciu We Connect pre Android alebo iOS.

Stiahnuť z App Store 

Stiahnuť z Google Play Store 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen