Pretože viete oceniť, efektívne využívanie energie

Výkon

Chcete mať radosť z jazdy, ale nie za každú cenu? Benzínové TSI motory v novom modeli T-Roc vás nadchnú výkonom a účinnosťou. Už pri nízkych otáčkach poskytujú maximálny krútiaci moment. Úsporné motory TDI sú naftové agregáty s preplňovaním turbodúchadlom a priamym vstrekovaním paliva technológiou Common rail. Majú mimoriadne tichý chod a vďaka vysokému krútiacemu momentu podporujú športový štýl jazdy.

Pre model T-Roc sú v ponuke TSI a TDI motory s pohonom všetkých kolies 4MOTION, ale aj motory s aktívnym vypínaním valcov. Vypnutím dvoch valcov pri nízkom výkone sa optimalizuje účinnosť motora. Vy pritom jazdíte úplne normálne a v akom režime motor práve pracuje, vidíte ako ikonu na displeji multifunkčného displeja.

Setzt zu einem späteren Zeitpunkt ein.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen