T-Roc to urobí za vás

Uvoľnené riadenie vozidla.

Monotónne trasy, zužujúce sa jazdné pruhy a úzke cesty prvej triedy - riadenie vozidla si vyžaduje veľkú dávku koncentrácie. Našťastie je T-Roc štandardne vybavený systémom zachovania jazdného pruhu "Lane Assist", ktorý prispieva k tomu1, aby vás pri klesajúcej koncentrácii ochránil pred potencionálnou autonehodou. Pretože jemne zasiahne do riadenia, keď zaregistruje, že vozidlo nechcene opúšťa jazdný pruh.

Okrem toho budete jazdiť oveľa uvoľnenejšie s voliteľným adaptívnym tempomatom ACC, ktorý kontroluje vozidlá idúce pred vami a udržiava si od nich odstup1 - pri rýchlosti do 210 km/h.

Asistent pre jazdu v dopravnej zápche sa na želanie dodáva pre motory s dvojspojkovou prevodovkou DSG a jazdu v dopravnej zápche robí znesiteľnejšou. T-Roc sleduje pri rýchlosti od 0 do 60 km/h vozidlá idúce pred ním a samočinne akceleruje a brzdí1. Zároveň udržiava vozidlo v jazdnom pruhu.

"Emergency Assist" predstavuje systém, ktorý čiastočne prevezme riadenie vozidla1 v kritickom zdravotnom stave vodiča. Systém sa dodáva na želanie. Aktivuje sa vtedy, keď vodič prestane vozidlo riadiť, brzdiť a akcelerovať. V prípade, že systém zaregistruje takúto situáciu, snaží sa vodiča prebrať spomalením vozidla, trhnutí a rozkolísaním vozidla, pričom vozidlo udržiava vo svojom jazdnom pruhu. Zároveň aktivuje výstražné svetlá. Ak vodič stále neprevezme kontrolu nad riadením, vozidlo je kontrolovane zastavené.

V rámci možností daných systémom.

Do ponuky bude zaradené neskôr.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť