Expresívny dizajn pre váš všedný deň.

T-Roc Style.

T-Roc Style vám ponúka veľký priestor pre individualizáciu. Na výber máte 17-palcové leštené disky z ľahkých zliatin, na želanie v troch farebných prevedeniach. Svoj charakter môžete tiež individuálne prejaviť prostredníctvom dvojfarebného lakovania. Chrómové akcenty zvýrazňujú štýlový vzhľad vášho modelu T-Roc Style. Nájdete ich napríklad ako sponu na čiernej maske chladiča a lichobežníkových krytoch v zadných partiách. Vpredu a vzadu sa nachádza strieborný difúzor*.

V interiéri vás pri nastupovaní čaká biele ambientné osvetlenie*: osvetlené dekoračné lišty, svetlá na čítanie vpredu a vzadu a osvetlenie priestoru nôh vytvárajú mimoriadne výnimočnú atmosféru. Pri dizajnových krytoch "dash pad" na palubnej doske máte možnosť výberu z viacerých farieb*, pomocou ktorých si vnútorný priestor vytvoríte podľa vlastného vkusu.

Posaďte sa na pohodlné komfortné sedadlá, ktoré môžu byť na želanie čalúnené jednou z dvoch variant exkluzívnej kože "Vienna". Z pohodlného sedadla môžete počas jazdy uvoľnene telefonovať prostredníctvom rozhrania pre pripojenie mobilných telefónov*.

Priniesli ste si svoju obľúbenú hudbu na USB kľúči? Vďaka USB rozhraniu* si ju v modeli T-Roc môžete veľmi jednoducho prehrať. Tu sa nebudete tak rýchlo nudiť.

Práve počas dlhých ciest môže byť pre vás užitočný asistent rozpoznania únavy. Hneď, ako zaregistruje odchýlku od normálneho spôsobu ovládania vozidla, odporúča optickými a akustickými upozorneniami urobiť prestávku v jazde.

Nastúpte, čaká vás perfektný zážitok z jazdy.

*Voliteľná výbava za príplatok.
1) V rámci možností daných systémom.

Zavrieť