Prezentuje nevtieravý portový charakter

T-Roc Sport a "Sport paket+"

Kto by vám vzdoroval? Sedemnásťpalcové disky z ľahkých zliatin a výrazné červené brzdové strmene1 vytvárajú atraktívny vzhľad, na ktorý len tak rýchlo nezabudnete. Zadné partie podčiarkujú sebavedomý charakter tohto modelu koncovými LED1 svetlami v tmavo červenom prevedení krytov. Stmavené môžu byť aj zadné bočné okná a zadné okno1, ktoré skvele dotvárajú celkový športový vzhľad modelu T-Roc Sport. Stmavené sklá absorbujú časť slnečného žiarenia, vďaka čomu zabezpečia v interiéri výnimočné svetelné podmienky. Dlhšie si tak zachováte chladnú hlavu, napriek tomu, že vám srdce pri dynamickej jazde ide vyskočiť z hrude.

V interiéri vás okrem toho privíta čierny strop1 a ambientné osvetlenie1 vytvorí príjemnú atmosféru. Kým priestor nôh je osvetlený bielym svetlom, dekoračné lišty sú osvetlené červenou farbou svetla. Pocit ako v pretekárskom vozidle zabezpečujú pedále z ušľachtilej ocele1 a sériový multifunkčný kožený volant, ktorý vám perfektne padne do ruky. Športové komfortné sedadlá určené pre vodiča a spolujazdca poskytujú citeľné bočné vedenie tela a vďaka manuálne nastaviteľnej bedrovej opierke1 prispievajú k väčšiemu pohodliu počas dlhých jázd. V sériovej výbave sú čalúnené látkou s dizajnom "Gem", ako výbava na želanie sú v ponuke sedadlá čalúnené kožou "Vienna".

S voliteľnou výbavou "Sport paket+" za príplatok.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť