Dizajn, s ktorým sa stanete centrom pozornosti

Svetlá

Prvý dojem je dôležitý. Platí to predovšetkým o výnimočnom dizajne svetiel modelu T-Roc. K sériovej výbave patrí denné svietenie, ktoré je umiestnené do predného nárazníka. Keďže funkcia smerových svetiel bola integrovaná do denného svietenia, vytvára pri odbočovaní alebo zmene jazdného pruhu zaujímavý detail. Denné svietenie sa tak stáva jedným z najvýraznejších dizajnových prvkov modelu T-Roc. V kombinácii so sériovými halogénovými svetlometmi vytvárajú kompaktný dizajn. Ak sa rozhodnete pre voliteľné LED svetlomety (štandard pre T-Roc Sport), potom sa centrom pozornosti stane ich nápadný okrúhly dizajn.

Aj dizajn zadných partií modelu T-Roc má vďaka zadným LED svetlám výraznú svetelnú identitu. Pri modeli T-Roc Sport sú koncové svetlá vo výraznom tmavo červenom prevedení.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team