Dobrá zábava počas jazdy

Rádio a navigácia

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a navigačný systém s prvotriednymi funkciami.

Sériové rádio "Composition Colour" disponuje citlivým dotykovým displejom s uhlopriečkou 16,5 cm (6,5 palca), šiestimi reproduktormi a prehrá aj hudbu vo formáte MP3 a WMA. Okrem toho je vybavené slotom na SD karty a rádiovým príjmom FM.

Rádio "Composition Media" dodávané na želanie (štandardná výbava pre T-Roc Sport) disponuje šiestimi reproduktormi. Okrem všetkých vyššie spomenutých možností pripojenia externých zdrojov a funkcií ponúka CD prehrávač, USB a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Vďaka farebnému dotykovému displeju s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov) sa ovláda mimoriadne komfortne.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" disponuje tiež farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov). Jeho ďalšia výbava je: šesť reproduktorov, FM rádiový príjem, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA, dvomi slotmi na SD karty, USB a prípravou pre mobilný telefón Bluetooth.

Všetky spomenuté systémy sú vybavené anténnou diverzitou, ktorá zabezpečuje dobrý rádiový príjem aj v horších podmienkach. Od rádia "Composition Media" môžete na želanie využívať výhody digitálneho rádiového príjmu DAB+.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť