Urobte si pohodlie.

Komfort.

V modeli T-Roc budete cítiť exkluzívnosť materiálov a starostlivo vyberanú výbavu. T-Roc Design je sériovo vybavený komfortnými sedadlami vpredu. V modeli T-Roc Sport sa vodič a spolujazdec posadia na športovo-komfortné sedadlá, ktoré sú navrhnuté tak, aby im poskytli mimoriadne dobré bočné vedenie tela. Operadlá sú vybavené bedrovými opierkami, ktoré si môžete nastaviť tak, aby ste si uvoľnili chrbticu.

Poťahy sedadiel vám ponúkajú možnosť, prezentovať váš vlastný vkus. Zvlášť exkluzívne pôsobí na želanie dodávaná kožená výbava "Vienna", ktorá v interiéri vytvorí dojem štýlového salónika.

Ďalším svetlým okamihom, v pravom slova zmysle, je voliteľné panoramatické posuvné s výklopné strešné okno, ktoré vpustí do interiéru vozidla viac svetla; vďaka tomu zažijete jedinečný veľkorysý pocit z priestoru. Strešné okno tvoria dva sklené diely, pričom predná časť disponuje funkciou vyklopenia a posúvania. Pri intenzívnom slnečnom žiarení môžete strešné okno zakryť roletou, ktorá je umiestnená pod ním a ovláda sa elektricky stlačením tlačidla.

Zavrieť