V kokpite máte všetko pod kontrolou

Kokpit

V kabíne vozidla sa zorientujete rýchlo, aj keď v nej budete sedieť prvýkrát, pretože prístroje a ovládacie prvky sú usporiadané s ohľadom na vodiča. Namiesto starých osvedčených okrúhlych prístrojov máte k dispozícii voliteľný digitálny prístrojový panel Active Info Display. Na jeho farebnom displeji s vysokým rozlíšením môžete zobraziť viac informácií ako klasický tachometer. Prostredníctvom rôznych informačných profilov vám napríklad poskytne detailné údaje o vozidle alebo optické zobrazenie asistenčných systémov. V kombinácii s navigačným systémom si môžete nechať zobraziť navigačnú mapu v maximálnej veľkosti. Tento systém vám prináša komfort, ktorý oceníte.

T-Roc Sport a T-Roc Style je sériovo vybavený multifunkčným volantom, ktorý je čalúnený na dotyk príjemnou kožou. Pomocou neho môžete ovládať rôzne funkcie, napríklad systému infotainment, bez nutnosti pustiť volant z rúk. Výhoda, ktorú si na želanie môžete užiť aj v základnej výbave modelu T-Roc. Ak ste sa rozhodli pre T-Roc s motorom v kombinácii s pohonom všetkých kolies 4MOTION, môžete využívať aj systém 4MOTION Active Control. Pomocou neho si zvolíte požadovaný režim jazdy - od režimu "Sneh" až po "Šport".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team