V kokpite máte všetko pod kontrolou

Kokpit

V kabíne vozidla sa zorientujete rýchlo, aj keď v nej budete sedieť prvýkrát, pretože prístroje a ovládacie prvky sú usporiadané s ohľadom na vodiča. Namiesto starých osvedčených okrúhlych prístrojov máte k dispozícii voliteľný digitálny prístrojový panel Active Info Display. Na jeho farebnom displeji s vysokým rozlíšením môžete zobraziť viac informácií ako klasický tachometer. Prostredníctvom rôznych informačných profilov vám napríklad poskytne detailné údaje o vozidle alebo optické zobrazenie asistenčných systémov. V kombinácii s navigačným systémom si môžete nechať zobraziť navigačnú mapu v maximálnej veľkosti. Tento systém vám prináša komfort, ktorý oceníte.

T-Roc Sport a T-Roc Style je sériovo vybavený multifunkčným volantom, ktorý je čalúnený na dotyk príjemnou kožou. Pomocou neho môžete ovládať rôzne funkcie, napríklad systému infotainment, bez nutnosti pustiť volant z rúk. Výhoda, ktorú si na želanie môžete užiť aj v základnej výbave modelu T-Roc. Ak ste sa rozhodli pre T-Roc s motorom v kombinácii s pohonom všetkých kolies 4MOTION, môžete využívať aj systém 4MOTION Active Control. Pomocou neho si zvolíte požadovaný režim jazdy - od režimu "Sneh" až po "Šport".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť