Ste v dobrých rukách

Funkcia núdzového volania

V prípade nehody platí jedno: Zachovajte pokoj. Voliteľnú funkciu núdzového volania1 od koncernu Volkswagen aktivujete jednoduchým stlačením tlačidla. Systém vytvorí spojenie s núdzovým dispečingom Volkswagen, aby vodičovi zabezpečil podporu až do príchodu záchranných služieb. Pomocou červeného tlačidla SOS môžete veľmi jednoducho privolať pomoc aj iným účastníkom premávky.

Keď systém zaregistruje autonehodu, automaticky aktivuje funkciu núdzového volania. Konkrétne v prípade, keď sa vo vozidle aktivujú airbagy. Následne vytvorí spojenie s núdzovým dispečingom Volkswagen a vás kontaktuje osoba, ktorá vám poskytne podporu a rady. Súčasne sú na dispečing odoslané dôležité údaje, ako zistená aktuálna polohu vozidla, aby vám bola zabezpečená rýchla zdravotná pomoc. Núdzový dispečing Volkswagen je k dispozícii v desiatich európskych jazykoch2 a v 22 európskych krajinách3.

1. Na využívanie mobilných online služieb Car-Net "Security & Service" je potrebné online uzavrieť osobitnú zmluvu s Volkswagen AG. Aby mohol zákazník služby využívať počas celej doby, má po prevzatí vozidla čas 90 dní na registráciu vozidla na www.volkswagen.com/car-net. Služba tiesňového volania do dispečingu Car-Net je aktivovaná už pri odovzdaní vozidla bez registrácie. Rozsah poskytovaných služieb Car-Net sa v jednotlivých štátoch líši. Tieto služby sú k dispozícii po dobu dohodnutú v zmluve a môžu podliehať obsahovým zmenám. Na využívanie bezplatnej aplikácie Car-Net App je potrebný smartfón s operačným systémom iOS alebo Android a SIM karta s dátovými službami s existujúcou alebo osobitne uzavretou zmluvou s vaším operátorom mobilnej telefónnej siete. Posielaním a prijímaním balíkov dát z internetu môžu, v závislosti od konkrétnej tarify operátora mobilnej telefónnej siete a predovšetkým pri prevádzke v cudzine (napr. roamingové poplatky), vznikať zvýšené náklady. Podrobnejšie informácie o Car-Net "Security & Service" získate na www.volkswagen.com/car-net a u vášho partnera Volkswagen, informácie o tarifných podmienkach získate u vášho operátora mobilnej telefónnej siete.

2. Anglicky, česky, francúzsky, holandsky, nemecky, taliansky, poľsky, portugalsky, švédsky, španielsky

3. Belgisko, Bulharsko, Česko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Taliansko, Litva, Luxembursko, Maďarsko, Malta, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Švajčiarsko, Španielsko, Švédsko, Veľká Británia

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team