Jazdíte už len s pripojením na internet

Car-Net

Aj v modeli T-Roc R môže byť internet veľmi užitočný. Voliteľné online služby Car-Net "Guide & Inform", Car-Net App-Connect a Car-Net "Security & Service" ponúkajú rôzne možnosti, ktoré vám pomôžu v bežnom dni aj pri mimoriadnych situáciách.

Car-Net "Guide & Inform" 

Internet v aute sa pri spoločnosti Volkswagen nazýva Car-Net. Zahŕňa praktické služby a užitočné aplikácie. Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"1 je k dispozícii v kombinácii s infotainmnet systémom "Discover Media". Vďaka pripojeniu na internet využívate vždy aktuálne informácie. V reálnom čase sa dozviete, či sa napríklad niekde vytvára dopravná zápcha alebo sa už uvoľnila. Mimoriadne komfortná je funkcia, ktorá automaticky prepočíta vašu trasu podľa aktuálnej dopravnej situácie. Nechajte systém Car-Net vyhľadávať podľa miest, kde sa zastavíte a objavujte rôzne atraktívne reštaurácie pomocou online vyhľadávania zaujímavých cieľov. Rýchlo môžete nájsť aj iné pre vás zaujímavé ciele. Či už je to hotel, čerpacia stanica alebo nové kino: Nepretržite aktualizované údaje na internete sa postarajú o vzrušujúce a užitočné objavy.

Car-Net App-Connect

Voliteľný systém Car-Net App-Connect vám jednoducho umožní pripojiť váš smartfón k rádiu "Composition Media", dodávanému na želanie, alebo k voliteľnému navigačnému systému "Discover Media". Vďaka tomu môžete vybrané aplikácie z vášho smartfónu ovládať pomocou dotykového displeja. Výhodou však nie je len jednoduché ovládanie: Mnohé aplikácie z vášho smartfónu dokážu spracovať údaje získané z vozidla, aby vám poskytli ďalšie užitočné alebo zábavné funkcie. Volkswagen vám ponúka hneď tri rozhrania pre pripojenie smartfónov s celou škálou možností: MirrorLink®, Android Auto™ od spoločnosti Google a Apple CarPlay™. Na stránke www.volkswagen.de/mobiltelefon môžete zistiť, s ktorou technológiou je kompatibilný váš smartfón. Zohľadnite, prosím, aj to, že niektoré aplikácie nie sú dostupné pre všetky tri technológie a dostupnosť týchto technológií sa môže v závislosti od krajiny líšiť.

Informácie o kompatibilite smartfónov pre Apple CarPlay™ nájdete na:
https://www.apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto™ na:
https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a pre MirrorLink® na:
https://mirrorlink.com/.

Car-Net "Security & Service"

Kedy je naplánovaná ďalšia servisná prehliadka? Koľko ešte máte paliva v nádrži? Hlavne, keď jedno auto používajú viacerí ľudia, je dobré vedieť, že odpoveď na tieto otázky dostanete aj cez internet. Vďaka voliteľným službám "Security & Service"2 máte k dispozícii dôležité údaje o vozidle prostredníctvom platformy Car-Net portal alebo systému Car-Net App. Tento systém môže byť užitočný aj počas jazdy. Ak v rámci svojich možností zaregistruje nehodu, automaticky sa spojí s núdzovým dispečingom Volkswagen. Núdzové volanie môžete ovládať aj manuálne, jednoduchým stlačením tlačidla. Pomocou funkcie núdzového volania môže byť na mieste privolaná adekvátna pomoc.

Na využívanie mobilných online služieb Car-Net Security & Service je potrebné online uzavrieť osobitnú zmluvu s Volkswagen AG. Aby mohol zákazník služby využívať počas celej doby, má po prevzatí vozidla čas 90 dní na registráciu vozidla na www.volkswagen.com/car-net. Služba tiesňového volania do dispečingu Car-Net je aktivovaná už pri odovzdaní vozidla bez registrácie. Rozsah poskytovaných služieb Car-Net sa v jednotlivých štátoch líši. Tieto služby sú k dispozícii na dobu dohodnutú v zmluve a počas tejto doby môžu podliehať obsahovým zmenám. Na využívanie bezplatnej aplikácie Car-Net App je potrebný smartfón s operačným systémom iOS alebo Android a SIM karta s dátovými službami s existujúcou alebo osobitne uzavretou zmluvou s vaším operátorom mobilnej telefónnej siete. Posielaním alebo prijímaním balíkov dát z internetu môžu v závislosti od konkrétnej tarify operátora mobilnej telefónnej siete a predovšetkým pri prevádzke v cudzine (napr. roamingové poplatky) vznikať zvýšené náklady. Podrobnejšie informácie o Car-Net "Security & Service" získate na www.volkswagen.com/car-net a u vášho partnera Volkswagen, informácie o tarifných podmienkach získate u vášho operátora mobilnej telefónnej siete.

Volkswagen Car-Net App-Connect zahŕňa technológie MirrorLink™, CarPlay™ od Apple a Android Auto™ od spoločnosti Google. Dostupnosť služieb Car-Net App-Connect sa môže v závislosti od krajiny líšiť. Veľa mobilných telefónov podporuje už teraz služby Car-Net App-Connect a spoločnosť Volkswagen úzko spolupracuje s veľkými výrobcami mobilných telefónov, aby sa široká podpora technológií App-Connect napredovala ďalej. Aktuálne informácie o kompatibilite mobilných telefónov nájdete na nemeckej stránke www.volkswagen.de/mobiltelefon.

Služba Lock & Unlock je z hľadiska bezpečnosti relevantná a vyžaduje kontrolu totožnosti prostredníctvom postupu Volkswagen Ident. Vaša totožnosť bude skontrolovaná partnerom spoločnosti Volkswagen alebo prostredníctvom video chatu.

Len v kombinácii s voliteľným alarmom s bezpečnou ochranou. Za predpokladu, že sa vozidlo nachádza v oblasti pokrytej GPS alebo mobilnou sieťou zúčastnených európskych krajín. Odchýlky špecifické pre jednotlivé krajiny a ďalšie informácie nájdete v príslušných zmluvných podmienkach produktu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen