Túžite po silnejších basoch?

Zvukový systém beats

Hudba bez basov nie je pre vás žiadna zábava? Pre model T-Roc Design a T-Roc Sport je na želanie k dispozícii zvlášť výnimočná výbava, ktorá poteší váš sluch. Zvukový systém "beats", ktorý bol vyvinutý v spolupráci so špecialistami firmy BeatsAudio. Vaša obľúbená hudba bude vďaka dvom výškovým, dvom hlbokotónovým a dvom širokopásmovým reproduktorom znieť rovnako, ako boli koncipované v nahrávacom štúdiu: s dôkladne vyladeným a krištáľovo čistým zvukom. Subwoofer so svojimi mimoriadne hlbokými basmi sa postará o vibrovanie v bruchu. Všetky reproduktory napája zosilňovač s výkonom 300 W, ktorý je taký výkonný, že dokáže strhnúť a nadchnúť vás aj vašich spolucestujúcich.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen