T-Roc to urobí za vás

Uvoľnené riadenie vozidla.

Monotónne trasy, zužujúce sa jazdné pruhy a úzke cesty prvej triedy - riadenie vozidla si vyžaduje veľkú dávku koncentrácie. Našťastie je T-Roc štandardne vybavený systémom zachovania jazdného pruhu "Lane Assist", ktorý prispieva k tomu1, aby vás pri klesajúcej koncentrácii ochránil pred potencionálnou autonehodou. Pretože jemne zasiahne do riadenia, keď zaregistruje, že vozidlo nechcene opúšťa jazdný pruh.

Okrem toho budete jazdiť oveľa uvoľnenejšie s voliteľným adaptívnym tempomatom ACC, ktorý kontroluje vozidlá idúce pred vami a udržiava si od nich odstup1 - pri rýchlosti do 210 km/h.

Asistent pre jazdu v dopravnej zápche sa na želanie dodáva pre motory s dvojspojkovou prevodovkou DSG a jazdu v dopravnej zápche robí znesiteľnejšou. T-Roc sleduje pri rýchlosti od 0 do 60 km/h vozidlá idúce pred ním a samočinne akceleruje a brzdí1. Zároveň udržiava vozidlo v jazdnom pruhu.

"Emergency Assist" predstavuje systém, ktorý čiastočne prevezme riadenie vozidla1 v kritickom zdravotnom stave vodiča. Systém sa dodáva na želanie. Aktivuje sa vtedy, keď vodič prestane vozidlo riadiť, brzdiť a akcelerovať. V prípade, že systém zaregistruje takúto situáciu, snaží sa vodiča prebrať spomalením vozidla, trhnutí a rozkolísaním vozidla, pričom vozidlo udržiava vo svojom jazdnom pruhu. Zároveň aktivuje výstražné svetlá. Ak vodič stále neprevezme kontrolu nad riadením, vozidlo je kontrolovane zastavené.

V rámci možností daných systémom.

Do ponuky bude zaradené neskôr.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen