Expresívny dizajn pre váš všedný deň

T-Roc Style

T-Roc Style vám ponúka veľký priestor pre individualizáciu. Na výber máte 17-palcové leštené disky z ľahkých zliatin, na želanie v troch farebných prevedeniach. Svoj charakter môžete tiež individuálne prejaviť prostredníctvom dvojfarebného lakovania. Chrómové akcenty zvýrazňujú štýlový vzhľad vášho modelu T-Roc Style. Nájdete ich napríklad ako sponu na čiernej maske chladiča a lichobežníkových krytoch v zadných partiách. Vpredu a vzadu sa nachádza strieborný difúzor1.

V interiéri vás pri nastupovaní čaká biele ambientné osvetlenie1: osvetlené dekoračné lišty, svetlá na čítanie vpredu a vzadu a osvetlenie priestoru nôh vytvárajú mimoriadne výnimočnú atmosféru. Pri dizajnových krytoch "dash pad" na palubnej doske máte možnosť výberu z viacerých farieb1, pomocou ktorých si vnútorný priestor vytvoríte podľa vlastného vkusu.

Posaďte sa na pohodlné komfortné sedadlá, ktoré môžu byť na želanie čalúnené jednou z dvoch variant exkluzívnej kože "Vienna". Z pohodlného sedadla môžete počas jazdy uvoľnene telefonovať prostredníctvom rozhrania pre pripojenie mobilných telefónov1.

Priniesli ste si svoju obľúbenú hudbu na USB kľúči? Vďaka USB rozhraniu1 si ju v modeli T-Roc môžete veľmi jednoducho prehrať. Tu sa nebudete tak rýchlo nudiť.

Práve počas dlhých ciest môže byť pre vás užitočný asistent rozpoznania únavy. Hneď, ako zaregistruje odchýlku od normálneho spôsobu ovládania vozidla, odporúča optickými a akustickými upozorneniami urobiť prestávku v jazde.

Voliteľná výbava za príplatok.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen