Prezentuje nevtieravý portový charakter

T-Roc Sport a "Sport paket+"

Kto by vám vzdoroval? Sedemnásťpalcové disky z ľahkých zliatin a výrazné červené brzdové strmene1 vytvárajú atraktívny vzhľad, na ktorý len tak rýchlo nezabudnete. Zadné partie podčiarkujú sebavedomý charakter tohto modelu koncovými LED1 svetlami v tmavo červenom prevedení krytov. Stmavené môžu byť aj zadné bočné okná a zadné okno1, ktoré skvele dotvárajú celkový športový vzhľad modelu T-Roc Sport. Stmavené sklá absorbujú časť slnečného žiarenia, vďaka čomu zabezpečia v interiéri výnimočné svetelné podmienky. Dlhšie si tak zachováte chladnú hlavu, napriek tomu, že vám srdce pri dynamickej jazde ide vyskočiť z hrude.

V interiéri vás okrem toho privíta čierny strop1 a ambientné osvetlenie1 vytvorí príjemnú atmosféru. Kým priestor nôh je osvetlený bielym svetlom, dekoračné lišty sú osvetlené červenou farbou svetla. Pocit ako v pretekárskom vozidle zabezpečujú pedále z ušľachtilej ocele1 a sériový multifunkčný kožený volant, ktorý vám perfektne padne do ruky. Športové komfortné sedadlá určené pre vodiča a spolujazdca poskytujú citeľné bočné vedenie tela a vďaka manuálne nastaviteľnej bedrovej opierke1 prispievajú k väčšiemu pohodliu počas dlhých jázd. V sériovej výbave sú čalúnené látkou s dizajnom "Gem", ako výbava na želanie sú v ponuke sedadlá čalúnené kožou "Vienna".

S voliteľnou výbavou "Sport paket+" za príplatok.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen