Dizajn, s ktorým sa stanete centrom pozornosti

Svetlá

Prvý dojem je dôležitý. Platí to predovšetkým o výnimočnom dizajne svetiel modelu T-Roc. K sériovej výbave patrí denné svietenie, ktoré je umiestnené do predného nárazníka. Keďže funkcia smerových svetiel bola integrovaná do denného svietenia, vytvára pri odbočovaní alebo zmene jazdného pruhu zaujímavý detail. Denné svietenie sa tak stáva jedným z najvýraznejších dizajnových prvkov modelu T-Roc. V kombinácii so sériovými halogénovými svetlometmi vytvárajú kompaktný dizajn. Ak sa rozhodnete pre voliteľné LED svetlomety (štandard pre T-Roc Sport), potom sa centrom pozornosti stane ich nápadný okrúhly dizajn.

Aj dizajn zadných partií modelu T-Roc má vďaka zadným LED svetlám výraznú svetelnú identitu. Pri modeli T-Roc Sport sú koncové svetlá vo výraznom tmavo červenom prevedení.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen