Dobrá zábava počas jazdy

Rádio a navigácia

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a navigačný systém s prvotriednymi funkciami.

Sériové rádio "Composition Colour" disponuje citlivým dotykovým displejom s uhlopriečkou 16,5 cm (6,5 palca), šiestimi reproduktormi a prehrá aj hudbu vo formáte MP3 a WMA. Okrem toho je vybavené slotom na SD karty a rádiovým príjmom FM.

Rádio "Composition Media" dodávané na želanie (štandardná výbava pre T-Roc Sport) disponuje šiestimi reproduktormi. Okrem všetkých vyššie spomenutých možností pripojenia externých zdrojov a funkcií ponúka CD prehrávač, USB a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Vďaka farebnému dotykovému displeju s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov) sa ovláda mimoriadne komfortne.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" disponuje tiež farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov). Jeho ďalšia výbava je: šesť reproduktorov, FM rádiový príjem, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA, dvomi slotmi na SD karty, USB a prípravou pre mobilný telefón Bluetooth.

Všetky spomenuté systémy sú vybavené anténnou diverzitou, ktorá zabezpečuje dobrý rádiový príjem aj v horších podmienkach. Od rádia "Composition Media" môžete na želanie využívať výhody digitálneho rádiového príjmu DAB+.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen