Seďte nad vecou

Priestor

T-Roc má kompaktné vonkajšie rozmery, ale zvýšená poloha sedenia a príjemný priestor pre nohy vám sprostredkuje pocit, že sedíte v oveľa väčšom vozidle. Objem batožinového priestoru ponúka 445 litrov. Ak vám to nestačí, môžete sklopiť asymetricky delené operadlá zadných sedadiel. Pre dlhšie predmety môžete využiť otvor v operadle zadných sedadiel. Praktická je rovná ložná plocha a výškovo nastaviteľná podlaha batožinového priestoru. Pohodlne tak naložíte aj ťažké predmety.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen